Dunaevsky, oğlunu Andreichenko’dan savunuyor

Maxim Dunaevsky oğluyla skandalı anlattı
Dunayevsky, Andreichenko’yu çok duygusal olarak değerlendiriyor
Fotoğraf: Yulia Evteeva, filmden çerçeve

Aktris Natalia Andreichenko’nun ailesindeki skandal uzun bir süredir tartışılıyor: aktris oğlu Dimitri’yi soymakla suçlanıyor. Sanki (İsviçre’de çalışan bankacı) Andreichenko’nun hesabından tüm parayı çekmişti.

– En kötüsü kendi oğluna karşı bir ceza davası açmaktı. Annesi her zaman anne olarak kalır ve çocuğundan sorumludur, – Natalia röportajda söyledi. – İnanıyorum ki, bir kişinin ilk suçu cezasız kalırsa, hayat için bir suçlu olur. Ama hala inanıyor ki, Dmitry hala bir erkek olarak kalma şansına sahip, her şey ona bağlı. Ve ben onu ilk başta affettim. Dimitri ve ben ayrılmazdık, ayrılmazdık, günaydın birlikte gördük, gün batımını gördük, tepeler boyunca birlikte yürüdüler, yoga yaptılar, müzik yazdılar ve ruhun yolunda yürüdüler. Biz gerçek arkadaştık.

Ama ayrıntılara ulaşmak için, tam olarak ne oldu, bu yüzden gazeteciler başarılı olmadı. İlk kez, skandaldaki ışık, besteci Maxim Dunaevsky’yi bıraktı.

Voronezh ‘te düzenlenen turda, Maxim Isaakovich eski karısının ailesinde patlak veren skandala yorum yaptı. “Bu durumu biraz biliyorum. Natasha bir aktrisin yanında bir kadındır. Duygular her şeyden daha ağır basar. Kendime ve onun sorularını soruyorum: “Oğlum beni nasıl soydu? Ve soygun ne demektir? Belgeleri neden imzaladın? “Dmitry, deneyimli bir banka çalışanı ve yatırım departmanının başıdır. Çok ciddi bir yazı. Natasha parasını yönetmek ve uygun bulduğu yere yatırım yapmak için ona güveniyordu. Bu durumda, kumarhanede olduğu gibi, şans da bir rol oynar. Dima’ya tam miktar vermek gerekli değildi. Söylemek gerekliydi: “Oğlum, 2 milyon sana vermeyecek, sadece 500 bin ruble al.” Natasha bir anne gibi haklı: “Beni baştan çıkardı.” Kendi kafasına sahip değil mi? Tabii ki, bu sadece Natalia’nın Dima’yı hapishaneye koyduğu gerçeğinden bahsediyor. Onu affedecek.

Maxim Dunaevsky, Woman`s Day ve Andreichenko’nun yeni imajına yorum yaptı. Eylül ayında, aktris kendini traş etti. Dunaevsky, “Tek bir şey söyleyeceğim” dedi. – Natasha’yı gerçekten çok seviyorum, bu benim ailem ve sevgili bir erkeğin bir üyesi. Onu kınamayacağım. Herkes dediği gibi, kendi yolunda çıldırıyor. “