Fiyat: Instagram’da kaç yıldız kazanırsınız

Aza Dolmatova, tasarımcı: 904 bin abone – 60 bin ruble

Aisa Dolmatova Instagram
Fotoğrafı yazan: @aizalovesam

Daha önce Guf takma adıyla tanınan eski Alexei Dolmatov’un karısı, Moskova ve St. Petersburg’da başarılı bir Ailab tarzı laboratuvara sahipti. Ancak, Aiza’nın abonelerinin yorumlarına göre, hayatlarını ve işlerini takip ediyorlar, öyle de değiller. Çoğu hayran, kıyafet ve profil fotoğraflarındaki istisnai tadı ve stili için kızı takdir ediyor.

Dolmatova, seyahatlerinden, sıradışı özlemlerinden ve sevgili oğlu Sami’nin fotoğraflarından güzel ve canlı resimler çekiyor. Belki de, bu yüzden bazı reklamverenler, Astra’nın Instagram’daki yerleşimi için ödeme yapmaya hazırdır.

Kıza böyle bir yazı 60 bin ruble. Malların çoğunun fotoğrafını çekmesi ve kendini tanımlaması ilginçtir. Profilinde, fotoğraflarda güçlü bir okunaklılık ya da büyük bir kitlenin ilgisini çekmek için abonelerin bulunmadığıyla ilgili çok fazla reklam yoktur.

Elina Kamiren, “Doma 2” nin katılımcısı: 1.2 milyon abone – 50 bin ruble

Elina Camirin инстраграм
Fotoğraf: @elina_kamiren_

Projenin en popüler katılımcılarından Elina Kamiren, setteki diğer meslektaşlarından daha başarılı. Lider ve model, Sasha’nın kızını eğitmenin yanı sıra kendi işini geliştirmek için zamana sahiptir. Çok uzun zaman önce, Alexander Zadoynov’la birlikte, müşterilerin seyahat etmelerine, alım satımlarına ve gayrimenkul inşa etmelerine yardımcı olduğu eafamilyclub projesini başlattı. Ayrıca, sadece diğer gün Elina, kendisine özel ve pahalı mücevher satacağı kendi mücevher projesi Kami Jewellery Dream’i başlattı. Bazı kopyalar yaklaşık 200 bin rubleye mal olacak.

Ama Instagram’da, Elina oldukça iyi kazanıyor. Sık sık yapılan reklam, sadece kızların TNT’nin havayollarında günlük olarak göründükleri değil, aynı zamanda diğerlerinden daha ucuz fiyata dayandığı gerçeğinden kaynaklanmaktadır.

Bir mesaj için Kamiren 50 bin ruble istiyor ve hemen dört sosyal ağa yerleştiriyor: “VKontakte”, “Instagram”, “Facebook” ve “Twitter”. Buna ek olarak, kız ve erkek kendi metinleri yapar, ancak yayınlamadan önce müşteriye farklı seçenekler sunar. Eh, bir bonus olarak, böyle bir yazı yayınlandıktan sonra 12 saatten az olmamak üzere.

Genel olarak, müşterilerin “Evi” nin katılımcısı çok yetkin bir şekilde çekiyor. Muhtemelen, bu nedenle profilinde bir haftada 4-5 reklam yayınları hakkında.