Genç hanım köylü kadın: beklenmedik tarzda Prenses Charlene’in fotoğrafı

Prens Albert karısının yeni fotoğraf doğrudanlığını Kate Middleton vurmak ve hayal etmeye cesaret yok – Monaco Prensesi Charlene Cambridge cesur Düşesi oldu.

Monako Böyle Prenses görmedim henüz kimse çerçeve üzerinde (koca ve çocuklar ve görevlileri sürece), (kendi sözleriyle diyoruz, rustik) Charlene, kır evi tarzında basit bir elbise gömlek fotoğrafçı Christopher Morris poz birkaç gün önce ışık görüyorum arka plan bahar doğa, dağlarda, saraylardan ve kentsel taş ormanlardan uzak bir yerde. İngiliz ilin arka plan üzerinde “casual” tarzında Moda fotoğraf çekimleri Kate Middleton Monako Charlene Prenses photoshoot insanlara basitlik ve yakınlık önce sönük kalır.

Charlene’nin hemen yanındaki her resim küçük bir köpek ve daha fazlası – hiç kimse. Fotoğrafçının ne söylemek istediğini merak ediyorum? Ne de olsa, Christopher Morris’de çerçevede hiçbir şey olmaz. Amerikan foto muhabiri – röportaj çekimi ustası, eski bir askeri fotoğraf muhabiri, şimdi – seçkin bir moda fotoğrafçısı. O zamandan beri, (ikiz soylu ailenin vaftiz) doğru zamanda doğru yerde olmak oldu Morris neredeyse tek fotoğrafçı Charlene ve Albert olarak mahkemeye davet oldu yeni bir aile fotoğrafları yapmak istiyorum. Bu çekimleri sırasında onları ünlü “Noel kartı” yapılan fotoğrafçı anlatan olarak, Prens ile Prenses kavga ve hatta Albert Charlene dirsek dürttü kim olduğunu. Mart ayında kayak tatilinde onlarla beraberdi.

Christopher Morris, prensin çalışmalarıyla ilgili olarak şunları söylüyor: “Başkalarının izin vermediklerini görmeme izin verdiler.

Charlene bu baharı yaptı, ancak yer ve zaman belirtilmemiş.

Bu arada, diğer gün, Monaco’nun “ortadan kaybolduğu” Prenses Sherlock’un, medyayı düzenli olarak tartışmayı çok seven “depresyon” un nerede olduğu hakkında ayrıntılı bir rapor hazırladık.

Tüm fotoğraflar: Christopher Morris

  1. Monaco Prenses Charlaine nereye gitti
  2. Aşkı seçen Prensler: Modern kraliyet mezalians
  3. Patrick Demarchelier: efendinin efsanevi eserleri