Hint sineması Amitabha Bachchan’ın seks sembolünün hayatı nasıl oldu

Amitabha Bachchan’da 80’li ve 90’lı yıllarda bütün kızlar aşıktı. “Uzatılmış Geri Ödeme”, “İntikam ve Hukuk”, “Güzel Hayat” ve daha birçok film için onu kesinlikle hatırlıyorsunuz. Ayrıca aktör fırtınalı bir kişisel yaşamla dikkat çekti. Bachchan’ın aktris Jaya Bhaduri ile evli olmasına ve Shveta ve Abhishek oğlu olan iki çocuğuna sahip olmasına rağmen, sürekli olarak film ortaklarıyla romanlara atfedilmişti. Amitabh’ın kendisi kendi kişisel hayatı hakkında sessizdi. Doğru, onun entrikalarından biri hala biliniyordu …

Böylece, 80’lerin sonlarında Hint sinemasının seks sembolü, 12 yıldan daha genç olan meslektaşı Rekha’nın güzelliğine karşı değildi. Gizlice tanıştılar ve Bachchan’ın yasal karısını metresine bırakmak istediği söylentileri vardı. Ama kararı davayı değiştirdi. “Porter” filminin setinde, bir dublör olmadan bir numara gerçekleştiren aktör ciddi şekilde yaralandı, bunun sonucunda komada birkaç hafta geçirdi. Sağlığı düzeldiğinde, Rekha’yı attı ve aileye döndü. O günden bu yana basınında aşk olayları ile ilgili haberler görünmeye son verdi. Ve 2018 yılında Amitabh ile eşi düğünün 45. yıldönümünü kutlayacak!

Her şey kendi kişisel yaşamında ve aktörün çocukları ile iyidir. Üstelik, bu arada, bir aktör haline gelen oğlu Abhishek, 1994 yılında, 1994 Aishwarya Rai Miss World ile evlendi! 2011’de çiftin kızı Aaradhia vardı.

Ama en ilginç olanı, Amitabh Bachchan’ın hala sinemada talep edilmesi. Halen yönetmenlerle aktif olarak işbirliği yapıyor ve hesabında zaten 200 film var! Son ve en ünlüsü Begüm Jan, Piku, İngilizce-Winglish, Baba. Seni tanımıyorlarsa onlara bak.

Birkaç kez aktör, Hollywood resimlerinde ortaya çıktı. Özellikle büyüleyici “Great Gatsby” de onun görünüşüdür.

Ama yıllar boyunca onun görünüşü daha da iyi oldu. Ona sakallı ve gözlüklü yeni bir görüntü, şüphesiz, gider. Hayır, erkeklerin yıllarca boyadığını söylemelerine şaşmamalı.