“Hogwarts” dan sonra: aktörler “Harry Potter” nerede

Tom Felton (Draco Malfoy)

Tom Felton (Draco Malfoy)
Fotoğraf: filmden çerçeve, Getty

Çok inandırıcı maymunlar için kreş son derece nahoş bekçi tasvir – 27 yaşındaki “kötü adam” devam filme, ama şimdiye kadar onun en belirgin rolü o gittiği tam gitti 2011 yılında filmi “Maymunlar Cehennemi Rise”, oldu. Ancak, Tom cesaret kırılmamış – kendi şarkılarını yazıyor, gitarla birlikte çalıyor ve şimdiden iki albüm çıkardı. İnternette satılıyorlar ve ılımlı bir talep var.

Evanna Lynch (Half Moon Lovegood)

Evanna Lynch (Half Moon Lovegood)
Fotoğraf: filmden çerçeve, Getty

23 yaşındaki Evanna, genç sihirbazlarla ilgili bir kitap hayranı olarak, filmde görünmeye başladı. filme, anoreksi ve romancı sırasında John. Rowling bile ona destek sözlerle bir mektup gönderdi. Şimdi Üniversitesi’nde mezun geri sinemaya gidiyordu – bu yıl İrlandalı filmi Evannoy rol aldığı “Benim adım Emily” bırakır.

Joshua Herdman (Gregory Goyle)

Joshua Herdman (Gregory Goyle)
Fotoğraf: filmden çerçeve, Twitter

Draco Malfoy’un hayatındaki arkadaşı çok umutsuz değil. O sonra rol aldığı filmlerin isimlerinin rağmen “Harry Potter hakkında kitaplar,” hiç kimse bir şey 27 yaşındaki Joshua cesaretini değildi söyleyebilirim ve onun ana başarı diyor – oğlu Morgan.

Robert Pattinson (Cedric Diggory)

Robert Pattinson (Cedric Diggory)
Fotoğraf: filmden çerçeve, Getty

Aktör hayatında şanslı onun karakteri çok daha fazlasıdır – takımı için Cedric Diggory Hufflepuff Quidditch kaptanı, biz hatırlamak, Lord Voldemort’un emriyle bir büyü “Avada Kedavra” Peter Pettigrew tarafından öldürüldü. Robert, “Alacakaranlık” destanından sonra zengin ve ünlüydü, ama o orada durmadı – çekilmeye devam etti ve ciddi yönetmenlerle. Onun özel hayatı ile, aynı zamanda tüm tip-top – o son zamanlarda o farkında oldu modaya uygun bir şarkıcı ile nişanlandı Talia Burnett (FKA Twigs).