Hollywood yıldızlarını canlandıran 20 klip

Angelina Jolie

Angelina Jolie fotoğraf
Fotoğraf: Getty

klip: Rolling Stones “Bebeğimi Gören Herkes Var mı?”

Bu müzik videosunun çekimleri sırasında Angelina genç, vahşi ve rakipsiz bir kişiydi. Zaten yükselen ihtişamın ışınlarına basıyordu ve hiç kimse gibi açık hava striptiz dansçısı rolüne yaklaştı.

Videonun setindeki güzel kadının karmaşık ve kaprisli karakteri Jagger’ın kendisini canlı tuttu. Fark etmeden, Jolie’ye aşık oldu. Ama Angelina’nın kalbi ünlü bayanlar için uygun değildi. Ve Jagger, New York sokaklarında dolaşan büyüleyici bir striptiz dansçısı ekran görüntüsüyle yetinmek zorundaydı.

Şimdi bir zamanlar, Angelina’nın bir cenaze töreninin organizatörü olmayı hayal ettiğini hayal etmek zor. Eğer bu olsaydı, müzik videolarında eşit derecede iyi olan bu parlak ve göz kamaştırıcı güzel yıldızı ve bugün milyonlarca izleyici tarafından bilinen filmlerde görmeyecektik.

Tom Hanks

Tom Hanks fotoğrafı
Fotoğraf: Getty

klip: Carly Ray Jepsen “Gerçekten Seni Seviyorum”

Abraham Lincoln’ün uzak bir akrabası olan Tom Hanks, iyi bir dansçıydı. Daha sonra ortaya çıktığında, şarkıcı Justin Bieber’dan daha kötü değil!

Klibin içinde, Carly Ray Jepsen Forrest Gump kundakçı güdülere nazikçe dans ediyor ve açıkçası, yeni bir rolde harika görünüyor!

Videonun çekimi sırasında böyle bir coşkunluğun ne yapımcı Jepsen tarafından ne de şarkıcının kendisi tarafından beklenmediği söylenmelidir.

Klibin üzerindeki çalışmanın tamamlanmasından sonra oyuncunun mutlu bir şokta olduğu söylentileri var. Hanks bağırdığında çok etkilendi: “Penguenler gibi bir araya gelmek!” Tam olarak ne demek istediğini bilmek …