Kolyan ve Lera: elveda, aşkım?

Gerçek çocuklar: Kolyan ve Lera
Lera ve Kolyan’ın sevgisi güç için test edildi
Fotoğraf: TNT kanalı

Tsarevna Nesmeyana

Karakteri Lera, Kolyan’ın en sevdiği kadın. Başkentte olsalar da, yerli Perm’larında bile yerleştiler – hala bir çocuk. Gerçek ama bir çocuk. Kızlar, erkeklerden daha erken olgunlaşırlar, bu yüzden erkeklerle ortak bir dil bulmak bazen çok zordur.

Yeni sezonda Lera ve Kolyan kolay değil. Onlar, Kolyan Perm için ayrılıyorlar. Ve bir süre sonra Lera, Kolya’nın tek sevgili erkeği ve başka hiçbir beyefendiye ihtiyacı olmadığını fark eder. Ve bunu anladığı anda, Kolyanın zaten bir başkası olduğu ortaya çıkıyor! Lera, nasıl yaşayacağına karar vermeli ve yine şanssız sevgilisinden daha akıllı olmalı.

Zoya, hayatta Lera’nın Kolya’yı affettiği gibi bir adamı affetmeye hazır mısın?

“Unequivocally, Lera’nın Kolya’yı affedeceğini pek affedemedim. Ama onun kahramanından farklı olarak, o kadar uzun süre taşlı bir yüz tutamıyorum. Bazen senaryo yazarlarına Lera “Tsarevna Nesmeyanu” dan ne yaptıklarına yemin ederim. Şimdi hiç gülmüyor! Aralarında Kolya ile yakınlaşma anları olsa bile. Yazarlar gülümseyen bir kızdan banal bytovuhi’den “uçup gitti” sıradan bir kadın yaptılar. Ama fark ettim ki, kadınların yaptığı en büyük hata, aile hayatının iç anlarını ön plana çıkarıyor ve hatta bir insanın başına gelen her şeyi suçluyor. ”

Dizide, ebeveynleriniz sosyal eşitsizlik nedeniyle Kolya ile evliliğinizden çok memnun kalmadı. Hayatında benzer bir durumun olsaydı, aileye karşı gelir miydin?

“Bu konuda çok sadık ebeveynlerim var. Bir gün babam bana evliliğinden bahsetti: “İlk kez sevgiyle evlenmek zorundasın.” Ve annem kesin bir dille sonunda belirlenen kadar beklemek daha iyi olduğunu karar benim talipleri ile görüşmeyi reddetti ve benim seçilmiş biz sicil dairesine başvurunuzu gönderin. Annem, kurbanlık döneminde hayranıma alışabildiğinden ve moral bozukluğumuzda çok üzüldüğünden endişe ediyor. “