Sergey Zhukov Yekaterinburg’da “Hands Up” barını açıyor!

Sergei Zhukov, Yekaterinburg'da bir bar açtı
Sergei Zhukov, Yekaterinburg'da bir bar açtı

Bar Sergei Zhukov, Yekaterinburg merkezinde (st. Rosa Luxemburg, 23, sonraki sokakta. Malyshev kadar) bir yıl önce açmak olduğunu fakat sorunlar oda “fren” süreci bulma.

– Benim için Yekaterinburg harita üzerinde çok önemli bir nokta, – Sergey Zhukov dedi. – Başka şehirlerde benim barlarda bile daha az endişe ediyordu barın açılışında böylece Ama burada, arkadaşlarım çoktur (. Sergey zaten çubuklarını Moskova’da “Eller Yukarı”, St. Petersburg, Chelyabinsk, Krasnoyarsk çalışma -. WD Not) . Barlarımın ağının yüzü benim. Ama aynı zamanda kesinlikle tüm süreçlere ve her zaman çalışanlarla iletişim halinde oluyorum. Beni bizim üst düzey yöneticilerin bazen bana yazın, “Baba” denir: “Baba, bana yardım rulo!” Hangi diyorum Kime: “! Her şey iyi olacak, bak”.

Peki, “yıldız” barda Urallar ne bekliyor?

İç tasarım

Çubuk"Руки вверх" в Санкт-Петербурге, фото
Çubuk"Руки вверх" в Челябинске, фото
Çubuk"Руки вверх" в Красноярске, фото
Çubuk"Руки вверх" в Санкт-Петербурге, фото

Karaoke ve ayrı bir dans alanı için ayrı bir alan olacaktır. İç mekânın tüm detayları, kendisine, zaten ciddi bir amca ve firmanın müdürü olmasına rağmen, genç olduğunu hatırlatmalıdır. Örneğin, bir “ölü Tamagotchi duvarı”, bir çağrı cihazı seti ve ilk teyp kaydedicisi olacaktır. Ve hatta 90’lı bir oyun konsolu olan bir masa bile, oldukça çalışkan ve ziyaretçiler için erişilebilir.

menü

Çubuk"Руки вверх" в Красноярске, фото
Krasnoyarsk’da Menü
Fotoğraf: Bar “Eller yukarı” Krasnoyarsk

Mutfağı çeşitlendirilecek, örneğin, bir kuzu veya Sezar salatası bacağını deneyebilirsiniz. Tabii ki, 90’lardan “selamlar” mevcut olacak: salata “Mimosa”, bir kürk manto, köfte ve gofret tübüllerin altında ringa balığı.

“Alyoşa” – Bazı yemekler çalışma grubu, örneğin, karma “! Bebeğim” Ve ışık alkollü kokteyl, adı verilecek “Eller Yukarı” yendi.

Fiyat etiketi ısırma değildir: olmayan diğer sermaye ağlarında snack barlar 250-450 ruble, salata vardır – 170-350 ovmak, sıcak – 320-560 ruble, tatlılar – 150-250 ruble, kahve – 100-200 ruble, şarap ….. – 1 250-7 000 rub. bir şişe için.

Eğlence programı

Çubuk"Руки вверх" в Санкт-Петербурге, фото
Çubuk"Руки вверх" в Красноярске, фото
Çubuk"Руки вверх" в Красноярске, фото

Zhukov, “Bizim barımız 90’lı yaşlarındaki yaşlı amcaları ve teyzelerini toplamak için bir yer değil,” dedi. – Bu, iyi mutfağı ve yıldızların sürekli performanslarıyla modaya uygun, modern bir yer, önceden bilgilendirmeyeceğimiz – bu bizim “çipimiz”. Konuk bize gelsin ve onu kimin eğlendireceğini merak edelim.

Ziyaretçiler kendilerini karaoke içinde şarkı söyleyebilir ya da remiksler için dans edebilirler.

“Hands Up” çubuğu yaratıcı akşamları ağırlayacak.

Sergei Zhukov, “Örneğin, hafta içi günlerinde aktörleri farklı tiyatrolardan davet edeceğiz,” diye açıklıyor. Her şeyden önce, soyunma odasındaki performanstan sonra tüm sanatçılar oyunun sonunu kutlarlar, bu yüzden onu barda yapalım! Diğer şehirlerde deneyimin gösterdiği gibi, bu tematik toplantılar çok popüler.

Bu arada, “Hands Up” grubunun müziği çok sık çalınmayacak.