Slepakov ve Martirosyan, “Sakallı Adam” serisini nasıl icat ettiklerini anlattı

Sakal: TV dizisi TNT
Sakal: TV dizisi TNT
Sakal: TV dizisi TNT

Neden büyük Nasha Rusya projesinin tüm kahramanlarından Borodacha’yı seçtiler? Kendi şovunu ne hak etti?
Semen Slepakov

Öyle oldu ki, “Rusya’mızın” tüm kahramanları birkaç mevsimde gelişti (sadece beş tanesi vardı). Ravshan ve Jamshut ya da Ivan Doolin uzun bir süre vardı ve onlarla birlikte en az 60 bölüm çekildi ve sakallı adam şanssızdı. Geçen sezonda göründü. Onu çok seviyorduk ve kahramanı yolun ortasında bırakmak üzücü bir durumdu. Ve seyircinin tepkisine göre, Borodacha’yı görmek için başka bir şeyle ilgileneceklerini anladık. Bu kahramanı gerçekten çok seviyoruz ve projeyi büyük bir zevkle yapıyoruz. Sakallı adam kendine aşık olur!

Garik Martirosyan (Garic Martirosyan)

Sakallı adamın “Rusya’mızdaki” küçük bölümlerden daha büyük bir perspektife sahip olduğunu düşündük. Onun maceraları genişletilebilir. Bu nedenle sıkı bir aşk çizgisi ve iletişim çemberi ekledik. Sakallı Adam’ın, bir karakterin birçok farklı karakteri nasıl temsil ettiğine dair bir örnek olduğunu düşünüyoruz. Ve bir bütün olarak, dünyadaki tüm halkların naif rüyalarını – istediğiniz her şeyi yapmak için ve bunun için hiçbir şeyiniz olmadığını – somutlaştırır.

Fikrini filme çekmenin sonuna kadar ne kadar zaman geçti?
Semen Slepakov

Üç yıl var. İlk olarak, bir senaryo ile geldik, bir pilot dizi aldık, sonuçlar çıkardık. Sonra başka bir yıl yazıldı. Bir tane daha pilot seri çıkardık. Ve ancak o zaman çekim döngüsüne girdiler.

Garik Martirosyan (Garic Martirosyan)

Seri, son versiyonda olduğu gibi, polis karakolundaki Borodach ile değil, büyük bir deneme ile başladı. Pilot versiyona baktık, beğenmedik, çok uzak ve cansız görünüyordu. Her şeyi yeniden yapmak için çok zaman harcamak zorunda kaldım.

Sakal serisinin yaratıcıları
Dizinin yaratıcıları
Fotoğraf: TNT basın servisi
Bu karakter nasıl ortaya çıktı? Kim icat etti?
Garik Martirosyan (Garic Martirosyan)

Her şey basit şımartan icat edildi. Misha’yı ofisime duvardaki telefonla vurdu ve sordum: “Sakallı adam, gece neredeydin?” Diye yanıtladı: “Beyler, ben suçlu değilim.”

Borodach’ın normal bir insan olacağı ve hoş olmayan durumlara düşme olasılığı nedir?
Semen Slepakov

Sakallı adam zor. Ama seriden seriye çok yavaş. 62. sezonda bir yerlerde her şey iyi olacak (gülüyor) – Ed.).

Alexander Rodionovich Borodach, Ryazan’ın bir sakinidir. Peki diziyi nereye çektiler?
Garik Martirosyan (Garic Martirosyan)

Hepsi Moskova ve Moskova bölgesinde filme 15 dizi olacak. Olayları öngörerek, Ryazan’ın tüm sakinlerine büyük bir mizah anlayışıyla teşekkür etmek istiyorum. Hiçbir şikayet alınmadı, çünkü gösterilen her şey sanatsal bir kurgu.

15 Ocak’tan Cuma gününe kadar saat 22: 00’de kanal TNT’si “Sakallı”.