Tatil zamanı: Samara havaalanına nasıl gidilir

Toplu Taşıma

Samara havaalanına nasıl gidilir

Daha önce tren istasyonundan Kurumoch için uygun bir Aeroexpress gitti. Şimdi maalesef iptal edildi. Sadece otobüs ve minibüs vardı.

78 numaralı otobüs (Barboshina Polyana pos. huş ağacı)

Rota belediye emrinde çalışır, Bereza köyüne hizmet eder. Bu nedenle, durak terminal binasına 200 metre mesafede yer almaktadır. Ek olarak, otobüsler ulaşım kartları ve sosyal seyahat kartları işletirken, yerel sakinlerle oldukça dolu. Barbosina Glade’den Bereza köyüne zaman yolculuğu trafiğe bağlı olarak 50-70 dakikadır.

Ücret: taşıma kartında – nakit 17,5 ruble – 20 ruble.

Otobüs numarası 392 (Devlet Çiftliği “Genç Muhafız” yerleşim yeri Bereza)

Bu ticari bir yoldur. Barbosina Glade’den (Kirova Bulvarı) Bereza köyüne yolculuk süresi, trafik sıkışıklığına bağlı olarak 50-70 dakikadır. Samara’dan giderken, güzergahın 392 no’lu tüm otobüsleri 78 bara kadar aynı durakta bir iniş yapar (şemada gösterilmiştir).

Rota, yaklaşık 7-10 dakika arayla 6 saat 15 dakika ila 21 saat arasında çalışır. Dikkatli ol! 396a numaralı otobüs güzergahı “Kurumoch” havaalanına gitmiyor.

Şehirlerarası otobüs güzergahı № 652 “Samara Kurumoch havaalanı

Biletler, Kurumoch havaalanından varış salonundaki özel bir bilet ofisinde satın alınabilir. Otobüs kalkışları iç hat uçuşlarının varış terminalinden gerçekleştirilmektedir. Çalışma saatleri: her gün, 07:00 – 22:00.

Samara’da, biletler “Tren İstasyonu” duraklarında (istasyona girişin karşısındaki sarı kiosk) ve “Otobüs durağı” Merkezinde (otobüs şoföründen) satılmaktadır.

Ücret ve seyahat süresi:

Samara’ya: 58 ruble ve yaklaşık 1 saat 15 dakika.