Test şöhreti: şov dünyasını kırdı yıldız

Hepimiz sevdiğimiz, kendimizi en sevdiğimiz putlara, kırmızı halı yollarındaki bir yıldıza ya da Hollywood’un en iyi yönetmen filminin ana karakterine sahip olduğumuz bir yerde sunuyoruz. Fakat çok az insan rüyanda gördüğünüz ünlülerin hayatının sadece orada olduğunu biliyor. Gerçeklik aslında çok daha şiddetli. En azından herkes zafer sınavını geçemez çünkü! Kadın Günü’nün editörleri, hayatları kendi başarılarını mahveden yıldızları hatırladı.

Fotoğraf: gettyimages

Heath Ledger

“Brokeback Dağı”, “Şövalye”, “Kara Şövalye” ve iki “Oscar” – Avustralya kökenli bir Hollywood aktörü onun kısa hayatı boyunca hangi en ünlü 24 film, oynamak başardı.

Joker – heykelcikler biri de ana kötü oynadığı filmde Christopher Nolan’ın “Kara Şövalye” de yardımcı kadın oyuncu, aktör ölümünden sonra layık. Bu kült rolü en dramatik hale geldi. Çekim sürecinde, Heath karakterinin karakterine alışmak için tüm dünyadan kapandı. Ve mahkemede, meslektaşlarına göre, bir deli gibi davrandı.

Galaksiden bir yıl sonra, Ledger Manhattan’daki New York dairesinde ölü bulundu. Bazı muayenelerden sonra, ölüm nedeni de ağrı kesiciler, hipnotikler ve sakinleştiricilerin ortak etkisinden kaynaklanan kamusal akut zehirlenme oldu. 28 yaşındaki aktörün akrabaları, intihar versiyonuna inanmayı reddetti, ancak gerçekler kendileri için konuştu.

Fotoğraf: alexey-fomkin.ru

Alexey Fomkin

Ünlü Sovyet sanatçısı Alexei Fomkin, çocuk esprili haberi “Yeralash” ‘da çekim için ünlü oldu. Ancak baş döndürücü şöhret o kadar özveriyle Alice ve kötü alan korsanlardan kurtardı mielofon yardım etmiş, “Gelecek Konuk” bilimkurgu filmi dışında, ona Koli Gerasimova rolünü getirdi. All-Union şöhreti genç aktörün başını hızla döndürdü ve onu olumsuz yönde etkilemeye başladı. Aleksei’nin hayatında alkol ve uyuşturucular sert bir şekilde sağlamlaştırıldı. Sonuç olarak, felaket alışkanlıkları Fomkin’in film stüdyosundan ve tiyatrodan işten çıkarılmasına neden oldu.

Yaratıcı krizi atlatmak için aktör, 26 yaşında bir yangında öldüğü Vladimir bölgesinin köyüne gitti. Komşulara göre, bir zamanlar ünlü sanatçı o kadar sarhoştu ki yanan evden çıkamadı.

Fotoğraf: gettyimages

Macaulay Culkin

Yine, “Evde yalnız” laik tarihçiler göre, aktör yasaklı maddeler kullanan ve vahşi bir yaşam sürmektedir birlikte arkadaşı ile gerçek bir videoyla sohbete dönüştü, – kült komedi Noel herkesin en favori maymun Kevin.

Bu geleceğin bebeği beklediğini kim düşünebilirdi. Ama burada, ortaya çıktığı gibi, zafer suçludur, ancak, ondan gelen çatı, aktör tarafından engellenmemiştir, ancak ebeveynleri tarafından.

Çocuğun ücretleri daha sonra milyonlarca ödediği rol için katlanarak büyüdü. Ama aktörün babasının açgözlülüğü her geçen gün her gün geçiyordu. Sonuç olarak, daha az ve daha az iyi teklif vardı. Ve sonra sorunlar ailede başladı, sonra Macaulay kariyerine hiç müdahale etmedi. Neredeyse yedi yıl sonra büyük sinemaya geri dönmeye çalıştım, ama zafer yoktu.

Böyle bir sonuçla kabul edilmesi zordu ve çocuklukta kazanılan para uyuşturucu ve alkol için harcanmaya başladı. Ve 2012 yılında, oyuncu, büyük bir dozda ilaç dökerek, intihar girişiminde başarısız bir girişimde bulundu. Gelen doktorlar mucizevi bir şekilde bir erkeği pompaladı ve onu hayata döndürdü.

Şimdi Calkin sadece paparazzi tarafından çekilen fotoğrafta görülebilir, ki bu da dünyanın bir zamanlar aşık olduğu oğlanla hiçbir ilgisi olmadığını gösterir.

Fotoğraf: PhotoXPress.ru

Andrey Gubin

Andrei Gubin olarak bilinen Andrei Klementyev, müzik kariyerine babasıyla başladı. Genç bir yaşta, geleceğin müzisyenini ilk gitarını aldı, bu esnada çocuğun ilk eserleri oluşturmaya başladı.

İlk albümü “I’m a Bomzh” 1989 yılında sınırlı sayıda sanatçı tarafından basıldı. 1996 yılında, Gubin’in ilk profesyonel albümü “The Vagrant Boy” ile aynı adı altında piyasaya sürüldü. Genç şarkıcının popülaritesi havaya uçtu, gençliğin bir idolü oldu ve klipleri ve konserleri çekimleri sırasında sanatçıyı tam anlamıyla takip eden büyük bir hayran kitlesine sahip oldu.

2007’de Gubin’in hayatı bir trajediydi: babası öldü. Ünlü şarkıcı yaratıcı kariyeri üzerinde feci bir etkiye sahip olan bir kayıp yaşadı. Üç yıl içinde, Andrei, çalıştığı proje kapatıldığı için resmi olarak işsiz kaldı. Bütün bu olaylar, yıldızı alkol kötüye kullanmaya itti, daha sonra bir süre için bağımlılık için kliniklerde tedavi edildiği söylendi.

Sonuç olarak, Andrei Gubin büyük sahneyi terk etti, nedeni onun hastalığıydı. Şarkıcının bir yüz hastalığı var, bunun nedeni yüzdeki ağrıları deneyimliyor. Bu acılar, Andrei’nin şarkı söylemesine ve konuşmasına bile izin vermez.

Hastalık “sol taraflı prozopalgia” olarak adlandırılır ve nedenleri sadece sinirlerde yatmaktadır. Sorunun sürekli stres, uyku eksikliği, aşırı çalışmadan kaynaklandığını söylüyorlar.

Artık Andrew yalnız, ailesi yok, çocukları yok ve hala büyük sahneye geri dönmek istiyor.

Fotoğraf: gettyimages

Whitney Houston

Whitney kariyerine 11 yaşında Newark’taki Yeni Umut Baptist Kilisesi’nin genç müjdeci korosunda solo olarak başladığında başladı. O andan beri, Houston’ın eşsiz vokal verileri gelişti ve yaratıcı hayatına başladı. , «Ben Will Always Love You» öncelikle ilişkili Whitney şarkısı olan – yıldızın Yükselişi bir filmi “The Bodyguard” olduğunu o zaman çünkü, daha 1990’ların başında düşen klasik ve muhteşem bir ses haline gelmiştir.

1989’dan beri Amerikalı bir şarkıcının hayatı Bobby Brown’la ilişkilendirilmiştir. Bir RB grup şarkıcısı olmak, sık sık, Whitney gibi, turneye çıktı. Gece hayatı, çok sayıda parti ve skandallar sevgili bir kızla, uyuşturucuya bağımlı olduğu gerçeğini doğurdu. Onlar için göze çarpmayan özlem Houston’da ortaya çıktı, o zamanlar zaten Brown’la evlendi ve ondan bir kızı vardı. Birkaç kez şarkıcı, rehabilitasyon merkezlerine bağımlılıktan kurtulmayı denedi, ancak başarılı olamadı. Crack, marihuana ve kokain hayatının ayrılmaz bir parçası oldu. Dışa doğru, Whitney çok değişti, büyüleyici, koyu tenli güzelliğinden, kar beyaz bir gülümseme ile yorgun ve eskimiş yaşlı bir kadına dönüştü.

Ölümün arifesinde, şarkıcı çok içtiği bir gece kulübünde eğlendi. Odaya geri döndüğünde, depresyon ve anksiyete ile alınan ilacı aldı. Banyo yaparken, esrarla sigara içip bir doz kokain alarak durumu kötüleştirdi. Tabii ki zayıflamış bir kalp böyle bir darbeye dayanamadı ve Houston bayıldı. Su akciğerlere girdi ve öldü.

Fotoğraf: vk.com/club

Vladislav Dvorzhetsky

Vladislav, 1971 yılında “Running” adlı filmin yayınlanmasından sonra, genel olarak Mikhail Bulgakov tarafından aynı isimle vurularak halka duyuruldu. Bundan sonra aktör, Andrei Tarkovsky’nin başrollerini paylaştı ve kader ona böyle bir şans verdi. Yönetmen Dvorzhetsky’ye “Solaris” filminde rol verdi. Proje başarılı oldu ve yeni rollerin teklifleri heryerden oyuncuya düştü. Vladislav inanılmaz bir geri dönüşle çalıştı, sanki zamanında olmayan bir şeyden korkuyormuş gibi. Tabii ki sağlık sorunları uzun sürmedi.

Kırım’daki çekimlerde, yıldız hastalandı ve hastaneye varışta, doktorlar geçen ay boyunca hastanın iki kalp krizi geçirdiğini bildirdi. Vladislav ayrılır gitmez, doktorların uyarılarına rağmen, eski özveri ile çalışmaya daldı. Aktörün son filmi 1977’de filme alınan “Schoolmates” idi.

Bu filmin çekimleri sırasında, Vladislav ağır bir grip formuyla hastalandı, ancak sette görünmeye devam etti. Dvorzhetsky bir yıl sonra gerçekleşmedi. Nedeni akut kalp yetmezliğiydi. Oyuncu sadece 49 yaşındaydı.

Fotoğraf: gettyimages

Amy Winehouse

İngiliz şarkıcı ve söz yazarı, 2000’lerin önde gelen İngiliz sanatçılarından birinin eleştirmenleri tarafından tanındı.

2003 yılında çıkan ilk albüm “Frank”, Mercury Ödülü’ne aday gösterildi. İkinci albüm “Back to Black” şarkıcısına altı Grammy adaylığı ve beşinde bir zafer kazandı. Bundan sonra, Guinness Rekorlar Kitabına, beş Grammy Ödülü kazanan ilk ve tek İngiliz şarkıcı olarak girdi.

Mayıs 2007’de, Winehouse’un kişisel hayatı şekillenerek, iki yıllık ilişkiden sonra erkek arkadaşı Blake Field-Sibyl ile evlendi. Birkaç hafta sonra, çift kızın sadece beş gündür olduğu bir rehabilitasyon merkezine döndü. Basında, Amy’nin ağır ilaç kullandığı netleştiği kışkırtıcı çekimler başladı.

Fakat şarkıcının yeteneği o kadar eşsiz ve şaşırtıcıydı ki, tüm yaşam tarzını kapsadı. Fanlar çifti ile parçası değil yaptığı gibi hatta sürece iş boykot Winehouse kocasının hattında akrabaları Amy çağırmak, her şeyi görmezden “bağımlılık.”

Sonunda şarkıcı, amfizem teşhisi konduğu klinikte idi. 2011’in başlarında Amy, Avrupa turunu iptal etti ve 23 Temmuz’da Londra’daki dairesinde ölü bulundu. Tıbbi muayene, Amy’nin aşırı dozda alkol nedeniyle öldüğünü gösterdi.

Fotoğraf: kino-teatr.ru

Vasily Stepanov

Aktör, Fyodor Bondarchuk’un “The Inhabited Island” adlı filminde oynadığı Rus sinemasının dünyasına parlak bir şekilde girdi, ancak kendisi için hiçbir yer bulamadı.

Galaksiden kısa bir süre sonra Vasya taraftar ve gazetecilerin bakış açısıyla ortadan kayboldu. Çekimin bir adam için kolay olmadığı ortaya çıktı ve zafer, hayal ettikleri gibi değil.

Dahası, sayısız sıkıntılar ve testler düştü: hastalıklar, para eksikliği, borçlar, unutulma ve en sonunda beşinci kattan kendi evinin penceresinden düşme! Bu arada, aktör herkese kediyi kurtardığını ve hayatını kurmaya çalışmadığını söyledi.

Birisi ve Vasily Stepanov tam olarak şöhret testine dayanamayan ve hatta psikiyatri koğuşuna boğulmuş olan kişidir. Tüm gösteri işi, kıvırcık saçlı yakışıklı adamın sinema için sadece bir tanrıça olduğunu ve kesinlikle uzaklara gideceklerini fısıldamasına rağmen. Ama oradaydı!

Yakın zamanda “Tankmen” filminde rol almayı düşündüğü söylentileri var. Ama aktördeki “Yerleşik Ada” filminden gelen yakışıklı Maxim artık tanınmayacak.

Fotoğraf: gettyimages

Lindsay Lohan

Scamming Lindsay, bir çocuğun üzerine düşen şöhretin yol açabileceği en parlak ve en üzücü örnektir. Öte yandan, sadece üç yaşındayken, bir yıldız yapmaya başladığı çocuktan başka ne beklenebilir?

Lindsey bile 10 yıl oldu ve bankada zaten reklam 60’dan fazla eser topladı, iki yıl sonra kızıl saçlı kızın sinematik biyografisi artıyor keskin döndü. Ve aile komedisi sonra aktris “Tuzak” tüm dünyada meşhur oldu.

“Mean Girls” filminde Lindsay son genç rolünü oynadı. Sonra dramalarda ciddi işler vardı: Hollywood’un takdir ettiği “Bobby”, “Chapter 27”. Ancak çok az insan, bir oyuncuyla işbirliği yapmak, sürekli olarak geç kalmayı ve çekim programını ihlal etmenin zaten dayanılmaz olduğunu biliyordu. Hayatında alkol ve uyuşturucular sağlam bir şekilde yerleşmişti ve kariyeri yokuş aşağı gidiyordu. Kız bir zamanlar cezaevinde bir misafir, ardından da bir rehabilitasyon kliniğinde.

Ancak uzun bir aradan sonra yıldızın kariyeri devam etti. Lohan 2012’de ekranlara geri döndü, ancak çok geçmeden tekrar aşırı dozda kliniğe götürüldü.

Şimdi Lindsay Lohan’ın görüşlerini belirlediği görülüyor: dizide kaldırılıyor ve sadaka akşamlarına katılıyor ancak skandallar onu takip ediyor gibi görünüyor.