TV sunucusu Anna Kasterova: “Devlete kocama taşınarak çok yaşadım”

Bir hokey oyuncusu Evgeni Malkin eşi sunum Anna Kasterova ve annesi Elena ─ birbirlerini ve nasıl yakın bağlantı çocuğa bir yaklaşım bulmak için.

Anna: Çocukken öğrendiğim Alışkanlık, – kendileri hakkında ve iyi bir kapanış yapmak hakkında değil öncelikle düşünmek – oğul, karı – Ben aşılamak ve ailesi deneyin (Anna kocası – hokey oyuncusu Evgeni Malkin – MS.).

Büyük ve birleşik bir ailede büyüdüm. Evimizde sesimizi yükseltmek, hatıra vermek, bir şeyi yasaklamak geleneksel değildi. Ailem bana kişisel bir örnek getirdi. Örneğin, tatilde bir okulda şeker verdiyse, annemi her zaman bir kaç eve götürdüm – anneme babam ve büyükbabamla birlikte davrandım. Kimse bana bunu öğretmedi, sadece aileye tanıtıldı. Eğer bir parça çikolata olsaydı, bir daire içinde dolaşırdı: herbir parça bir parça ve son kalan el değmemiş – ikimiz de diğerine ulaşmak istedim.

Helena: Anya her zaman kendine yeterli bir kız olmuştur. Okulda beşten biri için eğitim aldım, olimpiyatlarda kazandım, aynı zamanda birkaç daireyi ziyaret etmek için zamanım vardı – nakış, çizim. On yıl boyunca bir televizyon sunucusu olmayı hayal etti – aynanın önünde bir mikrofon yerine bir mikrofon yerine bir tarak yerine metni tekrarladı. Bu nedenle, gazetecilik okuyacağına karar verdiğimde bile şaşırmadım.

Anna: Ben ciddi bir mesleğe hakim olmak istedim. Birçok arkadaş bir kariyer modeli öngörmüş olsa da. Lisede, ben bu alanda kendimi denemek için bir teklif alınca Ve dürüst olmak gerekirse, ben, güzel modellerin hayatı hakkında hikayeler bol duymuş anlaşmak üzereydi ama annem, neyse dissuaded. Annem bana nasıl yaklaşacağını biliyordu. Argümanlara ihtiyacım olduğunu biliyor. Ve iyi eğitim ile tüm kapıları açacağım argümanı, işe yaradı. 

Çok endişelendim: Senin için bir trajedinin ne olacağını hayal ettim

Helena: Seninle şanslıyım. Seni asla kontrol etmedim. Çok ciddi ve sorumlu olduğunu biliyordum ki, saat 21: 00’de gelmeni istediysem, bir dakikalığına ertelenmezdin, böylece annem endişelenmeyecekti.

Anna: Muhtemelen, bir davayı unut. Unutmayın, 16 yaşında çok uzun tüylerim vardı – rahiplerden daha düşük. Sınıf arkadaşları makaslanmış ve boyanmış olsa da, bu bana yasaklandı. Dedin ki: makas yok, muhteşem saçların var! Bu beni rahatsız … Ve bir şekilde okuldan sonra, okuldan kız gitti ve ben yatak uzun makas birinde gördüm – bahçıvan çalılar ve unutulmuş aracı kısaltıldı. Bir dakika sonra, arkadaşım kuyruğumu kesmişti … Eve doğru yürürdüm, çok endişelendim, – Benim için bir trajedinin benim hilem olduğunu düşünmüştüm. Ve haklıydı: Çok üzgündün ve bir süreliğine bile suçlusun. Ancak bundan sonra, dış taraftaki tabular yoktu.

Helena: Belki de, o zamanlar oğlumu doğurduğum için – ailede bir daha dikkat konusu vardı. Ona asla kıskanmasa da, tam tersine, yardım etmeye çalıştım. Bu zaman zarfında bebeğim nasıl yıkanacağını, şımartıcıları değiştireceğimi ve herşeyi birlikte yaptığımızı ve bizi daha da yakınlaştırdığımızı unuttum. Bu yaştaki diğer kızlar etrafta koşuyorlar, sen ve kardeşin meşguldün.

Anna: O zaman, karşı cinsle ilgilenmedim. İş oldu – çocuklar beni koşarken izlediler, ama bir şekilde çalışmalarımı ve çevreleri çok ciddiye aldım ve çocuklara dikkat etmedim. Ayrıca kardeşimle birlikte yürümeye daha fazla zaman ayırmaya çalıştım. Akrabalarla bu kadar yakın bir ilişki, Devlete olan eşimden ayrılmam için çok zor bir zaman geçirmemize neden oldu. İlk başta akrabalarımı özleyemedim. Bir oğul doğduğunda daha kolay oldu. Şimdi, Rusya’ya gelmek için ailemle yetişmek için mümkün olduğunca fazla zaman harcayacağım.

Helena: Sen gittiğinde, neredeyse depresyonda olduğumu itiraf ettim, o yüzden özledin. Televizyonu ailemle bile açmadık, çünkü sizi orada görmeye alışıktık. Ancak, bir çikolata segmenti durumunda olduğu gibi, deneyimlerini paylaştılar ve sizler için pozitif olarak ayarlandınız – her şey en iyisi için, aile önemli!

  1. Tatyana Navka ve Sasha Zhulina: “Yerliler bile steril bir ilişki içinde yaşayamaz”
  2. Ekaterina Vinokurova babası Sergey Lavrov hakkında, Christie’s ve projesi Akıllı Sanat eseri
  3. Prens Harry’nin mükemmel bir baba olacağına dair 25 fotoğraf kanıtı

Fotoğraf: Yulia Mayorova