Vasily Utkin: “Kafamı havada tıraş etmeyeceğim”

Vasily Utkin Rus milli takımının ayrılışı durumunda başını traş etme sözü verdi
Fotoğraf: sosyal ağlar

Rusya Milli Takımı, Dünya Kupası’nda gruptan ayrılmadığı takdirde Vasil Utkin, Nalyso’yu tıraşlamaya söz verdi. Güney Kore ile bir beraberlik ve Belçikalılar için bir kayıp sonra, disputant kıskanılacak değil. Sonuçta, 1/8 finallerine girmek için oyuncularımız Cezayir’i kazanmak zorunda. Ve bu pratik gösterdiği gibi, bu kadar basit değil. Evet ve Korelilerin Belçikalı milli takımda geçerli olmayacağını (ki artık daha fazla uğraşmak zorunda değil) bekle.

Bir kelimede, bir ustura ile berberin hayaleti Utkin’e asıldı. Ama iyimserlik kaybetmez. Ve portal için bir yorum yaptı Kadının Günü:

“Havada, elbette traş olmayacağım – sonra heyecanlandım. Sadece zayıf olduğumu düşünmeyin. Sadece havada, futbol, ​​keskin anlar, röportajlar ve güzel kızlar göstermek daha ilginç. Bir tıraş prosedürü en iyi sahne arkasında kalır. Bir şekilde hijyenik görünüyor. “

Ama eğer hala Cezayir’e kaybediyorlar ve grubu terk etmiyorlarsa, tırnaklarımı tıraş ederim. Söz verdiği gibi. Arkadaşlarım ve ben bu konuda küçük bir sunum yapacağız. Ve kamuoyunda zaten kel olarak görüneceğim.

Bir anlaşmazlık için önce traş etmiyorum. Sakalımı çoktan tıraş ettim ve bir Kazak bıyık bıraktım. Ama ilk önce Rus takımının oyununu görelim. Sonra usturayı keskinleştireceğiz “.

Hatırlama, geçen gün anlaşmazlığın kurbanı da cumhurbaşkanlığı basın sekreteri oldu Dmitry Peskov. Kızına karşı argümanı kaybeden siyasetçi, birkaç yıl boyunca gitmediği bıyığını tıraş etti.