Volgograd’a kim yardım edecek? Elena Uçan!

Ünlü TV sunucusu bir kez daha Volgograd’a uçtu. Instagram sayfasında, uzun bir yürüyüşten sonra Volgograd kafelerinden birinin sandalyesine oturduğu bir fotoğraf yayınladı. Yayın şu şekilde imzalanmıştır: “İlk önce dinleniyorum.”

Elena Letuchaya
Fotoğraf: @elenapegas

Bu kadar ilginç bir fotoğrafın farkına varan aboneler hızla yeniden canlandı. Pek çoğu hemen kentsel sorunlar hakkında yazmaya başladı ve bir kerede birkaç sosyal tesisi kontrol etmeyi istedi. Bunlar arasında uzun zamandan beri dayanılmaz bir durumda olan ve hiçbir sağlık normuna uyulmayan anaokulları ve hastaneler bulunmaktadır.

Diğerleri Elena’nın ayakkabıları üzerinde incelenen Volgograd çamurunu tartışmaya başladı. Bu arada, falloverslar ve sevgili liderin çıplak ayakla uyuduğu gerçeğinden şaşkınlar. Aynı zamanda mükemmel makyaj ve düzgün bir saç modeli ile kalır. Herkes öyle olurdu!

Şimdi Elena Letuchaya yeni bir proje için hazırlanıyor. “Uçan Kadro” programı yakında İlk’de başlayacak. Programda hem sunum yapan hem de ekibi, izleyicilere haklarının mücadelesinde yardımcı olacaktır.

“Ben hiç ümitsiz durumlar olmadığı izleyiciler söylemek istiyorum ve her sorunun çözüme kavuşması gereken olabilir”, – Elena diyor.

Bu arada, herkes yardım için Uçan’a dönebilir. Bunu yapmak için, Birincisi web sitesinde bir video yayınlamanız veya problem hakkında söyleyeceğiniz bir metin yazmanız gerekir. Ayrıca sosyal ağlarda bir gönderiyi # Uç Siparişi ile gönderebilirsiniz.

Bu arada, yıldızın sadece büyük şehirleri ziyaret edeceğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Volgograd bölgesinde Elena Letuchaya, Dubovski bölgesinde bekar bir annenin yardımına geldi. Programın haberlerini izleyin, yakında hepimiz ünlü televizyon sunucusunun gücü ve gücünü öğreneceğiz.