Volgograd’daki Pelageya: “Halk şarkıları” fu “değil!”

Pelagia'nın Önde Gelen Sesi
Fotoğraf: sosyal ağlar

– Merhaba sevgili Volgograd! – Konserin grubunun şarkısı olan “Bosanova” ile konseri açan şarkıcı – salonun reçel dolu olmasını beklemiyordu ve seyirciler koridorlarda bile duracaktı. – Böylesine zor bir zamanda sadece bir satış değil, bir “geri çekilme” de. Bizim için – ve benim için kişisel olarak, Pelageya Sergeevna ve tüm Pelageya grubu, bu büyük bir değer! Hepimiz için, Volgograd özel bir şehir, ilk kez ya da ikinci kez burada değiliz ve her zaman endişeleniyoruz, sanki sıkı bir sınav yapıyormuşuz gibi. Aynı zamanda, Volgograd bizim için bizim memleketimiz – özellikle de burada doğmuş olan davulcumuz Dmitry Zelensky için ve onun güzel ailesinin bugün salonda toplandığını görmek için. Ve basçı Sana Savinykh’a Volgograd toprakları tarafından bir eş verildi.

Pelagia'nın Önde Gelen Sesi
Fotoğraf: sosyal ağlar

İzleyiciyi selamladıktan ve başka bir solo şarkı söyledikten sonra Pelageya halkla iletişim kurmaya devam etti:

– Hepimizin bugün inanılmaz duyguları var, çok uzun zamandır beklenen bir konser. Pelageya grubu çok uzun bir süre gezmedi, ama hepsi kırmızı bir koltukta oturduğum için … Bu arada Golos hakkında, şimdi size getirdiğimiz şeylerin ilk sürprizini size sunacağım. Bu kız benim takımımın bir üyesiydi, bu inanılmaz güzel bir kız. Böyle bir ruhla böyle doğru düşüncelere sahip gençlerin olması harika.

Bu sözlerle, Pelagia sahneye gecenin yıldızı tekrar etmek “Sesler” teması döndü ardından “kiraz bahçesinde Ah” popüler Ukrayna seslendirdi “Voice” Alice Ignatiev, üçüncü sezonun katılımcıyı ve çocuklar için bu kez getirdi:

– Bugün hepimizin “Ses” olduğunu hatırlıyorsun. Çocukları özlüyoruz (konseri Cuma gecesi, “İlk” gösterdiğinde). Sadece benim ekibim gösterilecek, çok endişeliyim … Her zaman tüm katılımcılarıma, çocuklara ve yetişkinlere: “Projenin hangi aşamasında bıraktığınız önemli değil. Ana şey, burada olman. ” Örneğin, yetişkin “Sesler” üçüncü sezonunda Takımımın temsilcilerinden biri … bir zamanlar asla Rus halk şarkıları seslendirdi, Belarus’tan bir adam vardı, proje grubu “Pelageya” ile turneye artık oldukça hızlı çıkardı ve. Ve Grigory Lavish sahneye geliyor.

Volgograd'da Pelageya konseri
Fotoğraf: sosyal ağlar

sahnede “Not for me” Pelageya ve Lavyshem Kazak romantizmin ortak yürütülmesi sonra çiçek dağ gül – plana göre şarkıcı Playlistinde altına kaybetmiş, ama şarkıların listesi bulunmuştur ve her şey devam öyle ki. Pelageya, “Güller” i söylemeye başladı ve salondaki seyirciler, üzerlerine boyanmış çiçeklerle hazırlanmış yaprakları topladı.

– Çiçekler için ve yaşamak için çok teşekkürler, ve çizilmişler için, zaten bir kafa eğirmem vardı. Nasıl çizileceğimi bilmiyorum, ama sizin için de bir şey bir şeyler çizerdi. Ah, sahnede ayakta durduğumuz, gördüklerimizin, güzel duygularınızın resimlerini çekemememiz çok yazık. Ama hepimizin gözü ile fotoğrafını çekiyoruz ve sonra uzun bir süre hatırlıyoruz. Bu arada, dostumuz Yuri Shcherbakov tarafından gerçekleştirilen bir festivalde ilk kez “Cherry” adlı ilk şarkıyı dinledik ve şimdi repertuarımıza da girdik.

Pelagia'nın Önde Gelen Sesi
Fotoğraf: sosyal ağlar

Pelageya, Alice Ignatieva “Beyaz Kar” ile bir şarkı söyleyerek “Birlikte söylemesi ne kadar büyük bir zevk” dedi. – Seni kendin deneyimlemeye davet etmek istiyorum. Bu, birlikte şarkı söylemek için harika bir gelenek, bizi diğer insanlardan ayıran, kendi kimliğimize yardımcı olan, ama şimdi neredeyse kaybedilen bir gelenek. Ve kimse onu bize geri vermeyecek, sadece kendimiz. Seninle şarkı söylemek istediğim şarkı çok güçlü bir şekilde enerjik ve hepimiz gökyüzüne bir mesaj gönderelim, böylece her şey bizimle iyi olacak.

– Dediğin gibi – izleyenlerden gelen cevap, ve Volgograd izleyicilerinin çok seslenen korosu “Oh, bu akşam değil” diye …