“Yıldız Fabrikası” 15 yıl sonra: finalistlerin kaderleri nasıl gelişti

Çok yakında efsanevi yarışması tekrar ekranlarda görünecek. TV-kanallı MUZ-TV, TV programında dökümünü biraz değiştirilmiş bir isimle duyurdu – “Yıldızların Yeni Fabrikası”!

15 ila 29 yaşlarındaki herkes Polina Gagarina, Elena Temnikova ya da Natalia Podolskaya gibi ünlü olma şansını yakalar. Şöhret ve popülerlik kazanmayı başarabilen geçmiş yılların “Fabrika” finalistlerinin listesi oldukça geniş ve bu da yaklaşmakta olan gösterinin arifesinde büyük bir heyecan uyandırıyor.

Projenin editörlerinin temel gereksinimi: Katılımcılar şarkı söyleyebilmeli, şarkı sözü ve melodiler yazabilmelidir. Güneşin altındaki bir yer için sadece 16 yarışmacı yarışacak. Bu arada, Kadınlar Günü’nün editör kadrosu, gerçeklik gösterisinin tüm son dönemlerinin finalistlerinin kaderini hatırladı.

Igor Matvienko tarafından “Yıldız Fabrikası”

Fotoğraf: Murzin Mikhail / PhotoXPress.ru

Fotoğraf: Evgeny Nikolaev / Woman.ru

İlk yer – grup “Kökler”

İlk sırada yer alan “Roots” grubundaki adamların parlak bir geleceği olması bekleniyordu. Önceleri çubuğu gerçekten tutuyorlardı ve büyük talep vardılar: Rusya’yı gezdiler, film ve diziler için film müzikleri kaydettiler. Ancak 2010’a gelindiğinde, popülerlik düşüşteydi ve grup dağıldı ve popüler hitler sadece okul diskolarında ses çıkardı.

Lesha Kabanov ve Alexander Berdnikov, bugün örnek bir aile babası Pavel Artemyev müzik çalmak devam eder ve hatta onun indigruppu Artemiev oluşturulur ve Sasha Astashenok filmde yakıp, ancak, o özellikle önemli bir rol gözlenmedi.

Fotoğraf: Larina Lisa / PhotoXPress.ru

Fotoğraf: Evgeny Nikolaev / Woman.ru

İkinci sırada – grup “Fabrika”

Ama herlz-grubu “Fabrika”, koşucu, şöhreti kırmayı başardı. İlk albümü “Factory Girls” 2004 yılında satışa çıktı. Tüm dolaşım birkaç gün içinde satıldı. Irina, Alexandra ve Sati yeni kompozisyonlar kaydetmeye ve kliplerde görünmeye devam etti. Bir yıl sonra, “Suçlu Değil” ve “O” gibi şarkılar ışığa çıktı. Kompozisyonlar anında gerçek hit oldu. Bu başarı, yapımcı Igor Matviyenko tarafından bile beklenmiyordu. Kariyeri boyunca “üreticiler”, 3 stüdyo albümü, 22 single ve 16 klip yayınladı. Rusya ve BDT ülkelerinin büyük şehirlerinde yüzlerce konser verdi. Onların para kutusunda altı ödül “Altın Gramofon”.

Şimdiye kadar, “fabrika kızları” hayranları düzenli performanslarla mutlu ediyor, ancak Alexander Savelyeva ve Irina Toneva eski diziden kalıyordu. Sati Kazanova grubun 2010 yılında ayrıldı ve onun yerini Hi-Fi grubu Katya Lee’nin eski üyesi aldı.

Kızların özel yaşamına gelince, her şey yolunda. Irina Toneva çok mutlu aktör Kirill Safonov’a evli Ukrayna Alexey Brigitte ve Alexander Savelyev 27 yaşındaki dansçı evli, sadece Sati Casanova henüz gizlilik için düzenlenmiş edilmemiştir.

Fotoğraf: Viktor Khabarov / PhotoXPress.ru

Fotoğraf: @mikhail_grebenshchikov

Üçüncü sırada – Mikhail Grebenshchikov

Projedeki üçüncü yer, çok uzun zamandır duyulmayan Mikhail Grebenshchikov tarafından işgal edildi. “Yıldız Fabrikası” ndan sonra şarkıcı, başarılı olan birkaç şarkı yayınladı, ancak buna rağmen, daha ileri gitmedi.

Misha olgunlaştı ve artık “somunlar, rulolar” diye şarkı söylemiyor. Ama şimdi Grebenshchikov Sanat Bakanlığı’nın bir çalışanı ve Alla Pugacheva’nın çocuk okulundaki bir öğretmendir.

Yıldız Fabrikası Maxim Fadeev

Fotoğraf: PhotoXPress.ru

Fotoğraf: @ gagara1987

Birincilik – Polina Gagarina

Polina Gagarina herkesin hayallerinin başarısını tekrarlayın. şarkıcı, parlak bir solo kariyerine yapılmış 2015 yılında “Eurovision” yarışmasına ikinci gerçekleşti ikinci “Star Factory” de birinci oldu İlk Channel’da popüler gösterisi “Ses” bir yol göstericisi olmuş ve sonunda iki çocuk mutlu eş ve anne oldu .

Yukarıdakilerin hepsine ek olarak, Pauline ayrıca radikal olarak dışa doğru değişti ve sadece bir güzellik oldu. Kariyerinin başlangıcında, oyuncu tamamen farklı görünüyordu ve herkes için beklenmedik bir şekilde kilo vermiş, imajını değiştirmiş ve sadece ona fayda sağlayan diğer kıyafetlere tercih vermeye başlamıştır. Bugün Gagarin, stilin gerçek bir simgesi.

Fotoğraf: Anatoly Lomokhov / PhotoXPress.ru

Fotoğraflar: @terleevaelena

İkinci sırada – Elena Terleeva

“Fabrika” şovuna katılmasının ardından Elena Terleeva başıyla kafa kafaya gitti: vokal, koreografi ile yoğun bir şekilde çalıştı ve caz gruplarında çalışmaya vakti geldi. 2005’te müzik okulundan mezun olduktan sonra, besteci Alex Prusov’la tanıştı ve ilk solo projeyi “Ben ve Sen Arasında”, “Atma” adlı şarkıları hazırlamaya başladı.

Başlangıçtaki yıldızın yaratıcılığı, Moskova hükümeti tarafından bile takdir edilmiş ve “Rusya’nın Altın Sesi” ünvanını almıştır. 2005 yılında Terleeva, Eurovision Şarkı Yarışması için yarışmacılardan biri olmayı başardı. Ve iki yıl sonra, o yeni hit ile fanlar memnun: yarışmasının “Yılın Şarkısı – 2007” laureatstvo “Altın Gramophone” nin Ödülü: “Güneş” ve “Love Me”, o ödül sayısı aldığını ilki.

Oldukça başarılı olmasına rağmen, kız hayatından tamamen memnun değildi, çünkü her zaman caz tarzında performans göstermeyi hayal ediyordu, ancak Rusya’da böyle bir müzik çok fazla talep görmüyordu. Bir süre için Maxim Fadeev gösteriyi desteklemeye devam etti, ancak ortak işbirlikleri o kadar başarılı değildi. Elena birkaç şarkı daha yayınladı, ancak önceki konuşması önceki furore neden olmadı.

Fotoğraf: Chesnokova Ekaterina / PhotoXPress.ru

Fotoğraf: @lenatemnikovaofficial

Üçüncü sırada – Elena Temnikova

Elena Temnikova’nın yaratıcı kaderi, isimden daha kıskanıyordu. Birçok yönden, Max Fadeev liderliğinde yaratılan kışkırtıcı grup Serebro sayesinde. Elena Temnikova’ya ek olarak, topluluk Marina Lizorkina ve Olya Seryabkina’yı da içeriyordu. Mayıs 2007’de “Monolith Records” etiketi ile kızın kolektifinin ilk single’ı piyasaya sürüldü – “Song # 1”. Bu bileşim ile Serebro üçlüsü Eurovision’a gitti. Sonuç olarak, Rusya’yı temsil eden grup Helsinki’deki yarışmada 3. sırada yer aldı. 2009 yılının Nisan ayında, Serebro’nun ilk albümü OpiumRoz, satışa çıktı.

Hem desteğin hem de onun desteğindeki turun başarılı olduğu ortaya çıktı, ancak Aralık ayında Temnikova’nın projeden ayrıldığı bilgisi çıktı. Bunun sebebi şarkıcı Max Fadeev arasındaki çatışmaydı: yapımcı Lena ve küçük kardeşi Artem’in romanından memnun değildi. Ancak, sanatçı hala grupta kaldı. Serebro’nun bir parçası olarak, 2011’de “Mama Lover” albümünü çıkardı. En ünlü şarkılar “Mama Luba” ve “Mi Mi Mi” idi. 2014 yılının başında, Elena Temnikova, sağlık sorunları zemininde, Fadeyev ile sözleşmeyi erken erteledi, büyük bir ceza ödedi.

Serebro’dan ayrıldıktan sonra şarkıcı solo kariyerine başladı. Kasım 2014’te “Bağımlılık”, “Bağımlılık” ve “Sinekler” adlı şarkıları 2015 yılında kaydetti. Son şarkı – “Kıskançlık” – Şubat 2016’da çıktı. Müzikal yaratıcılığın yanısıra Lena, elini televizyonda deniyor, Marmalato zinciri için tasarımcı takıları yaratıyor.

Alexander Shulgin tarafından “Yıldız Fabrikası”

Fotoğraf Tikhonov Sava / PhotoXPress.ru

Fotoğraf: @nikmalinin

Birincilik – Nikita Malinin

“Yıldız Fabrikası – 3” in pek çok katılımcısı, Nikita Malinin’i sevmedi. Ünlü baba sayesinde adamın projeye katlandığından emindiler. Serbest bırakmadan salıvermeye kadar, şarkı söyleme yeteneğini kanıtlamaktan asla vazgeçmedi. Sonuç olarak, Nikita sadece finallere ulaşmadı, aynı zamanda birincilik kazandı. Şarkılarından birkaçı: “Kitten”, “Night in Flash”, “Spring” gerçek hit oldu. Ancak Malinin’in popülaritesi proje ile son buldu.

Her şeyin “Fabrika” yapımcısında olduğu, yayının hemen ardından yayınlanmaya ilgi duymadığı söylentileri var. Her ne kadar Instagram tarafından yargılanıyor olsa da, Nikita hala şarkı söylüyor, sahne alıyor, konserler veriyor ve yeni şarkılar kaydediyor, ama görünüşe göre büyük sahneye çıkmıyor.

Fotoğraf: Tikhonov Sava / PhotoXPress.ru

Fotoğrafı yazan: @akireev

İkinci sırada – Alexander Kireev

Alexander Kireev, 2003 yılında “Yıldız Fabrikası” nda ikinci sırayı aldı. Gösteriden sonra genç adam, Dmitry Golubev ve Ruslan Barsukov ile birlikte bir grup “KGB” oluşturdu. O zaman “Masha + Sasha” ve “Love Five Days of Love” gibi hitler doğdu, bunlar “Bomba of the Year” ve “Stopudovy Hit” ödüllerini kazandı. Ancak, bir süre sonra kolektif dağıldı.

Artık Kireev, Natalia Podolskaya’nın şarkılarının bestecisi olarak biliniyor. Sasha ayrıca “Carousel” kanalında transfer yaptı. Ve Rus yazarın topluluğunun bir üyesidir, faaliyetlerini yürütmektedir.

Fotoğraf: Toporkova Victoria / PhotoXPress.ru

Fotoğraf: @ yuliya_mikhalchik

Üçüncü sırada – Julia Mikhalchik

“Yıldızlı Fabrikası – 3” katılım uğruna proje o üçüncü gerçekleşecek başardı çünkü Julia böylece bir hediye olarak hâkim üç klipleri, tek albüm ve bir gösteri yapımcı Alexander Shulgin olarak kocasını kazanç, onu üniversiteden ayrıldım, ama buna değer! Kiminle, bu arada, hiçbir şey yapmadı.

Böylelikle şarkıcı Julia Mikhalchik, modern şov dünyasının Olympus’una yükseldi, ancak orada kalamazdı. Bazen şarkıcı yeni besteler çıkarmaya çalışır, ancak popüler olmazlar.

Igor Krutoy tarafından “Yıldız Fabrikası”

Fotoğraf: Toporkova Victoria / PhotoXPress.ru

Fotoğraf: @dubtsova_official

Birincilik – Irina Dubtsova

Bugün Irina Dubtsova popüler şarkıcı ve söz yazarı olarak bilinir. 2004’te ilk kez “İlk Kanal” da müzikal gerçeklik şovunun “Yıldız Fabrikası – 4” ünde yayınlandı. Hemen hemen 22 yaşındaki Volgogradlı şarkıcı, televizyon izleyicilerinin çoğuna aşık oldu ve aşık oldu. Yetenekleri de hakimler tarafından not edildi.

Ne zaman, anketlerden birinde, “Yıldız Fabrikası” tarihinin ilk kez veto hakkı ve Irina lehine oy verdi Dubtsova, yapımcı Igor Krutoy bırakmaya karar verildi.

Birkaç hafta sonra Ira, projeyi kazandı ve ücretsiz bir araba aldı ve solo bir albüm kaydetti. Daha fazla Dubtsova tarihi biliniyor: Plazma grubu Roman Chernitsyn’in solisti olan bir düğün, Artyom’un oğlunun doğumu, boşanma ve artan popülerlik.

Fotoğraf: Interpress / PhotoXPress.ru

Fotoğraf: @antonzatsepin

İkinci sırada – Anton Zatsepin

Kaydedilen çok başarılı single yayımlanmasından sonra dördüncü “American Idol” Gümüş finalisti, Nadezhda Kadyshevo ile düet, “Geniş River” “Love Kitaplar” “Fly Away” ve hatta baba oldu. Doğru, aktör annesinin kızından ve hatta konser aktivitelerinden boşandıktan sonra.

Anton, şov dünyasının radarından kaybolmasını haklı çıkarır. Müzisyen, manevi edebiyat tarafından taşındığını, kendini geliştirmeyi ve kiliseye gitmeyi kabul ettiğini itiraf ediyor.

Fotoğraf: Interpress / PhotoXPress.ru

Kredi: @wolfieha

Üçüncü sırada – Stas Piekha

Stas Pieha, “Star Factory – 4” de üçüncü sırayı aldı ve projenin ardından sahneye çıkmayı başardı. Şimdi bagajında ​​üç stüdyo albümü, 16 klip, iki şiir koleksiyonu ve birçok televizyon şovuna katılım.

Son zamanlarda, şarkıcı artık sahnede şarkı söylemek istemediğini ve müzikal yönünü kökten değiştirmeye hazırlandığını itiraf etti. Müzisyene göre, bu türün performansı ona zevk vermez. Sanatçı emin olmasa da halk yeni çalışmalarını doğru şekilde algılayacaktır.

Özel hayatı olan şarkıcı her zaman halkın dikkatinden özenle korunmaktadır. Basından St. Petersburg modelinde bir evliliğe ve 2013’te gerçekleşen DJ Natalia Gorchakova’ya ve oğlu Peter’in doğumuna saklanmayı başardı. Son zamanlarda, çift ayrıldı ve şimdi iki yaşındaki Peter, annesi Petersburg’da yaşıyor, ancak babası mümkün olduğu kadar sık ​​ziyaret etmeye çalışıyor.

Alla Pugacheva tarafından “Yıldız Fabrikası”

Fotoğraf: Burlak Maxim / PhotoXPress.ru

Fotoğraf: @victoriadaineko

Birincilik – Victoria Daineko

Projenin galibi Victoria Daineko oldu. Ama bu kızın bir performansa ihtiyacı yok, herkes zaten kariyerinin ne kadar iyi geliştiğini biliyor. Gösteriden hemen sonra, şarkıcı “Ben sadece seni hemen terk edeceğim”, “Film aşk hakkında değil”, “İğne” kaydedildi, himayesi altında yapımcı Igor Matvienko ile aktif işbirliği yapmaya başladı.

2011 yılında Vika, “Yıldız Fabrikası” projesinde yer aldı. Projenin mezunları ile farklı yıllardan yarıştığı “dönüş”. Victoria bu yarışmayı kazandı.

Sanatçının işi sadece kişisel bir cephede üzücü. Şarkıcılar Paşa Artemyev, Dmitry Pakulichev ve Alexei Vorobyov ile romanlar birkaç ay sonra sona erdi ve kızı hiçbir şey bırakmadan bıraktılar. Ama bu alanda Daineko kazanmayı başardı.

Geçtiğimiz Nisan ayında, Victoria bir müzisyen, Dmitry Kleiman ile evlendi ve biraz sonra çiftin bir kızı vardı, ancak daha yakın zamanda çiftin boşanmaya karar verdiği ortaya çıktı.

Fotoğraf: Murzin Mikhail / PhotoXPress.ru

Fotoğraf: @masyukovruslan

İkinci sırada – Ruslan Masyukov

Rus Enrique Iglesias lakaplı Ruslan Masyukov, ikinci sırada yer aldı. Alla Pugacheva, Daineko gibi Masyukov’un yerli gösteri dünyasının dünyasında ulaşılamaz yüksekliklere ulaşacağından emindi. Ancak, finalden bir yıl sonra, şarkıcı sadece bakış açısından ortadan kayboldu. Daha sonra, tüm kuvvetlerini yurt dışında okumak için bir süreliğine solo bir kariyer hakkında unuttuğunu gördü. Tabii ki, Masyukov sahneye geri dönebileceğini düşündü, ancak üreticilerin ilginç bir teklifi yoktu.

Sadece başkentin kulüplerinin sahipleri, erkeği yerine getirmesi için mutluydu ve memnuniyetle kabul etti. Bugün, Ruslan hala çok dar bir daire için söylüyor. RuTv kanalında da VJ olarak çalışır.

Fotoğraf: Murzin Mikhail / PhotoXPress.ru

Fotoğraf: @nataliapodolskaya

Üçüncü sırada – Natalia Podolskaya ve Mikhail Veselov

Üçüncü sırada Natalia Podolskaya ve Mikhail Veselov tarafından paylaşıldı. “Yıldız Fabrikası” nın ardından Natalia, Victor Drobysh ile bir sözleşme imzaladı ve kısa bir süre sonra ilk albümünü çıkardı. Daha sonra, şarkıcının Rusya’yı temsil ettiği 2005 Eurovision Şarkı Yarışması’nda bir başarısızlık oldu. Dikkatli hazırlığına rağmen, Natalia’nın oynadığı şarkı sadece 15’ini gerçekleştirdi. Fakat kızıl saçlı güzellik pes etmedi, yenilgiden tüm dersleri öğrendikten sonra, yeni bir şarkı kaydetti, bir videoda rol aldı ve ülke çapında turuna devam etti.

Kız ayrıca, gelecekteki kocası, Drobysh ile sözleşmenin sona ermesinden sonra yaratıcı kariyerine devam ettiği en genç şarkıcı Vladimir Presnyakov ile tanıştığı birçok TV şovuna katıldı.

Bugün Natasha küçük oğlu Artemy’nin eşi ve annesi. Her sene popülaritesi büyüyor, sürekli yeni hitler alıyor ve halkın ilgisi de sanatçının “TV ve TV” – “Sadece Noktaya” ve diğerlerine – popüler TV şovunun katılımıyla ısıtılıyor.

Fotoğraf: Samolygo Yuri / PhotoXPress.ru

Fotoğraf: @michael_veselov

Mischa Veselov, dört yaşından itibaren sahneye tanıdı ve altı yaşındayken ilk kez “televizyona çıktı”, “daha ​​geniş daire” programında göründü. Sonra bu program annesi ve 18 yaşındaki Philip Kirkorov tarafından yönetildi. 10 yaşındayken, tüm ülkeyi, babasının gösteriye katıldığı “Sevgi Aşkı” topluluğuyla birlikte gezdi. Misha, 15 yaşındayken, Amerika’da düzenlenen finali “Crystal Slipper” adlı ilk profesyonel yarışmasını kazandı. Mezun olduktan sonra Misha GITIS’in çeşitli departmanına girdi.

“Fabrika” dan önce reklamcılıkta çalışmayı başardı, müzikal “Snow Queen” için ses parçalarını kaydetti ve hatta “Hands up!” Grubuyla işbirliği yaptı. Bu yüzden projeden sokağa gelmedi. Veselov müzik sahnesinde biliniyordu ve hatta kişisel olarak Alla Borisovna Pugacheva’yı da biliyordu. Ancak bütün bunlar büyük popülerlik bulmasına yardımcı olmadı. Bugün de müzik grubu “New Gems” kapak grubunun bir parçası olarak çalışmaya devam ediyor.

Yıldız Fabrikası Victor Drobysh

Fotoğraf: Interpress / PhotoXPress.ru

Fotoğraf: @koldunmedia

İlk sırada – Dmitry Koldun

“Fabrika” nın ardından Dmitry Koldun, besteci Victor Drobysh olan “KGB” grubunun vokalisti oldu. Ekibin performansları, projenin finalistlerinin turunun bir parçasıydı ve sonrasında grup dağıldı.

Projenin galibi Dmitry Koldun periyodik olarak Rus kanallarında yanıp sönüyor, ancak sanatçının kalbi Belarus’a ait. Sanatçı 2007 yılında ülkesini ilk kez Eurovision Şarkı Yarışması finallerine getirerek 6. sırayı aldı. O zamandan beri, çoğu zaman çeşitli televizyon programlarına misafir olarak davet edildi, örneğin, “Toch-in-the-Whip” programına katıldı.

Bu arada, Dima örnek bir aile adamıdır. Parasal sınıftan Victoria Khomitskaya’nın on yıl sonra bir kızı ile ilk ciddi ilişkisi, bebek Yang’ın doğduğu bir evlilikle sona erdi.

Fotoğraf: Dmitry Korobeinikov / PhotoXPress.ru

Fotoğraf: @arsenyborodin

İkinci sırada – Arseny Borodin

Senya Borodin’in üye olduğu “Chelsea” grubu “Yıldız Fabrikası” nda kuruldu. Onun yanında takım Alexei Korzin, Denis Petrov ve Roman Arkhipov’u da içeriyordu. Çok başarılı bir çocuk grubu hemen çok sayıda hayranı vardı. Varlığı sırasında, grup üç kez Altın Gramofon ödülüne layık görüldü ve iki kez “Sound track” adlı yıllık hit geçit töreninin en iyi grubu seçildi. Bu başarıya rağmen, aynı yılda, 2011, Roman Arkhipov grubu terk etti ve yakında Arseny Borodin solo kariyer yapmaya karar verdi.

Senya Borodin artık bağımsız bir sanatçı. “Onun” müziğini ararken, Milos Rosas ve Toni Kimpimaki gibi yapımcılarla tanıştığı Finlandiya’ya gitti.

Ortak çalışmanın sonucunda, Arseny Borodin’in ilk single’ı olan “Deadman’s Kiss”, 2012 yazında sanatçının müzik videosunun ilk solo kariyeri çekildi. Kendisi ve şarkıcı Dakota’nın yazdığı “If I …” diye adlandırılan Seine’nin ikinci şarkısı “New Wave – 2013” ​​te ilk kez seslendirildi ve sanatçıya “İzleyici Ödülü” kategorisinde bir zafer kazandı.

Fotoğraf: Toporkova Victoria / PhotoXPress.ru

Fotoğraf: @zara_music

Üçüncü sırada – Zara

Gerçeklik projesinin finalinde üçüncü sırayı aldıktan sonra Zara, onunla sözleşme imzalayan Victor Drobysh’in dikkatini çekti. Aynı 2007’de ilk single’ı “I’m I’m the One” ve video “Zamela Winter” yayınlandı. Başarılı işbirliği, sonuçları beklemenize neden olmadı ve 2007’den 2012’ye kadar çeşitli albümleri kaydetmeyi başardılar. Tur aktivitesi de başarılı oldu. Zara, dokuz kez prestijli müzik ödülü “Altın Gramofon” ödülüne layık görüldü, üç kez “Yılın Şarkısı” ödülünün sahibi oldu.

Buna ek olarak, aktris hayırsever faaliyetlerde başarıyla yer almaktadır. O, yetişkinlere ve engelli çocuklara yardım eden “Yolun Aşılmasına Doğru” yardım kuruluşunun mütevelli heyetinin bir üyesidir ve aynı zamanda görme engelli ve kör çocukların “kalbin çağrısı” na yardım etmek için fonda çalışmaktadır. Şimdi yetişkin şarkıcı iki oğul getiriyor ve yapmaya devam ediyor.

Meladze Kardeşler Yıldız Fabrikası

Fotoğraf: Zerkalo / PhotoXPress.ru

Fotoğraf: @prykhodko_official

Birincilik – Anastasia Prikhodko

Sıradışı vokaliyle Kiev’den küçük bir kız Konstantin Meladze’yi fethetti ve “Yıldız Fabrikası” nı kazandı ve ardından yapımcı Nastya ile bir sözleşme imzaladı. Bu andan itibaren kızın hayatı radikal bir şekilde değişti. “Unrequited” şarkısı için Valeriy Meladze ile bir düet kaydeder, çok sayıda şovda yer alır: “Büyük Yarış”, “Tepenin Kralı”, “İki Yıldız”. En iyi yönetmen Alan Badoev ile klip için bir klip çeker ve hatta Eurovision Şarkı Yarışması’na katılır.

Ama bir noktada Meladze ile olan arkadaşlığı boşa çıktı. Besteci, başka bir “imalatçı” – Polina Gagarina’nın solo kariyerinin eğrisine aktif olarak katıldı. Prikhodko, Kiev’de müzik eğitimi almaya devam ediyor, bir caz grubuyla birlikte solo konserler veriyor ancak genel olarak büyük sahnede kariyeri sona ermiştir.

Fotoğraf: Murzin Mikhail / PhotoXPress.ru

Fotoğraflar: @marktishman

İkinci sırada – Mark Tishman

Mark Tishman, “Fabrika” dan sonra bir kariyer ve şöhret dalgası aldı. Kompozisyonları “Beş aşkın meleği”, “Senin meleğin olacağım”, “Parlak alev”, radyo istasyonlarının her müzikal eterinde ülkenin her köşesine geldi.

En iyi geleneklerdeki ikinci mekanın sahibi, televizyonda ve sinemada, müzik hakkında unutmadan kendini denemek için zamana sahipti. Şimdi Mark NTV kanalında bir sabah gösterisi düzenliyor.

Fotoğraf: Anatoly Lomokhov / PhotoXPress.ru, @ vs20, @dimabikbaev

Üçüncü sırada grup “BiS” ve “Yin-Yang”

İlk üç lideri bir kerede iki takımda kapattı: grup “BiS” ve “Yin-Yang.” Müzik gruplarının ayrılması ve üyelerinin solo bir kariyer oluşturmaya çalışması nadir değildir. Birisi yapar, bazıları yoktur. Bu durumda taraftarlar, her iki grubun da katılımcılarının isimlerini zorlukla hatırlıyorlar.

Ancak bu, çok uzun zaman önce “Factory” şarkıcısı Dakota’daki meslektaşıyla güzel bir düğünü hatırlatan Vlad Sokolovsky için geçerli değildir.

Fotoğraf: Sosyal ağlar