Láska príbeh Tatyana Navka a Dmitry Peskov

1. augusta 2015 sa uskutoční svadba krasokorčuliarky Tatjana Navka a tlačový tajomník ruského prezidenta Vladimíra Putina Dmitriho Peskova. Na počesť tohto, bezpochyby hlavnou sekulárnou udalosťou leta, sme sa rozhodli pripomenúť históriu vzťahu tohto nádherného páru.

Keď sa na ne pozeráme, nedokážeme si všimnúť, aké krásne sú. Napriek rozdielom vo veku a na prvý pohľad patriacemu do rôznych svetov. Ani svety – vesmíre! – olympijský šampión Tatyana Navka povedal o svojom mužovi v jednom z nedávnych rozhovorov. Ale v láske je všetko možné. “Stáva sa, že ľudia z nesúrodých orbitov života sa stávajú náhodou a ukáže sa, že sa zmestí ako súčasť jedného puzzle. Tak sa to stalo aj s nami “, – to sú aj slová Navky.

Okolo románu Navka a Pešova už niekoľko rokov sa spúta veľa povestí a klebiet. Zoznámenie sa stalo skutočne náhodou – asi pred troma rokmi, na narodeniny spoločných priateľov. Tatyana sa už takmer dva roky rozpadla od prvého manžela a otca svojej 15-ročnej dcéry Sasha. Prezidentský tlačový tajomník bol ešte ženatý a najmladší z jeho troch detí (dvaja synovia a 17-ročná dcéra Liza) vtedy mal len štyri roky.

Tatyana Navka a Dmitrij Peskov sa oženili

Dnes bola hlavnou svadbou leta. V Soči sa uskutočnila svadba medzi Tatiana Navkou a Dmitrijom Peskovom. Blahoželáme svadobným deťom a uvidíte prvú fotografiu z oslavy.
Tatiana Navka so svojou dcérou Alexandrou a Alžbetou, dcérou Dmitrija Peskova

Navka pripúšťa, že už takmer rok, aj napriek rastúcej atrakcii, odolala. Nevedela som, že by z tohto príbehu vyplynulo niečo. Zavolal som Peskova za “vás” – Dmitrij Sergejevič. Pravidelne sa dokonca snažil skryť – nebral trubičku. Sands nebol ustúpený a našiel ho prostredníctvom priateľov. Ale vo všeobecnosti, podľa Navky, elegantne a nobly zdvoril. A najmä nakoniec vyhral. Skryli svoj román po dlhú dobu, aj keď často sa mohli stretávať na udalostiach, a Navka rýchlo otehotnela. Ale ako oficiálny pár sa verejnosti objavili až minulú zimu, pri otvorení klziska na Červenom námestí. V tom mrazivom večeri Tatyana a Dmitrij Sergejevič, takmer ako milovníci teenagerov, mierne držali za ruky a ochotne predstavovali pre fotografov. Ich dcéra Nadia bola už takmer pol roka.

Tatiana Navka sa nevzdá kariéry korčuliarov a pokračuje v skúšaní nových prehliadok
Tatyana Navka spolu so svojimi priateľmi na svadbe Galina Yudashkina

Pri bližšom preskúmaní je história Navky a Peškov potvrdením jedného z najpresnejších zákonov lásky: ako príťažlivosť. Dve jasné silné osobnosti, ktoré sa stali sami. Dve planéty s konvergenciou sa navzájom neostanú, ale naopak, začiatočníci svietia ešte jasnejšie. Peškov má diplomatického diplomata a brnenie úradníka, Navka má železnú disciplínu profesionálnej športovkyne, ktorá, ako sama pripúšťa, je zvyknutá pri prijímaní rozhodnutí od jej dieťaťa. Po svadbe sa mimochodom nevráti zo svojej kariéry a po narodení svojho druhého dieťaťa sa veľmi rýchlo vrátilo na ľad.

Teraz tento pár, samozrejme, nemá čo schovať. Návok nedávno s potešením rozpráva, ako mala šťastie stretnúť sa s takým silným, charizmatickým mužom. A ako ona môže žiť pohodlne Peskov a ona, napriek svojej vlastnej kariéry a prítomnosť prsníka dcéry, robí všetko, aby jeho zaťaženom stave vecí sama zvolí pohodlne žil s ňou. Spôsob, akým sa tento štátny manžel pozerá na svoju budúcu ženu a spôsob, akým sa na ňom usmieva, nenecháva žiadnu pochybnosť, že to, čo sa medzi nimi deje, nie je vynález alebo divadlo. Preto nie je prekvapujúce, že celá krajina bude nasledovať hlavnú svadbu leta.

  1. Svadba Navky a Pešova: prvé detaily oslavy
  2. Najviac štýlové slobodné ženy korčuliarov z Ruska

Foto: Getty Images, instagram.com/tatiana_navka