Nový život Angeliny Jolie

5 dôvodov, prečo sa herečka vrátila po rozvode od Brad Pitta a začala stavať život od začiatku.

Angelina Jolie sa chystá na tlačovej konferencii pri príležitosti premiéry nového filmu “Najprv zabili môjho otca” 18. februára 2017.

Po 10 mesiacoch najťažších právnych nárokov, ktoré sprevádzajú rozvod, Angelina Jolie a Brad Pitt, a obviňovanie manželiek alebo bez herečkou je konečne pripravený vyrovnať so situáciou, s cieľom obnoviť dobré vzťahy s bývalým manželom a začne sa usmievať – ​​bez poučenie tvorcov image. A nielen to … Ale poporiadku.

Koncom septembra minulého roka boli správy o rozvode najkrajšieho páru Hollywoodu šokované nielen tabuidami a leskom, ale aj zdrojmi, ktoré sú absolútne ľahostajné k svetu showbiznisu. Bola to modrá sviečka: Angelina Jolieová a Brad Pitt žili spolu viac ako desať rokov, ich spojenie bolo považované za vzor vzťahu medzi mužom a ženou a náhle – rozvodom. A za veľmi neočakávaný, takmer zvratný dôvod – vzhľadom na to, že Pittovo kruté zaobchádzanie s deťmi (hlavné tvrdenie herečky) nebolo preukázané.

Nasleduje najťažšie v týždni: 27 krabíc dokumentov k rozvodu, nekonečné komentáre z tlačovej agentmi a zasvätených osôb, všetky druhy predpokladov tlače a čo je dôležitejšie, ani slovo z postáv samotných (okrem výrazu Jolie Family Safety a požaduje Pitt nechať osamote svoje deti). Svet sa postupne blíži k záveru, že obaja rozvodové – ťažké, ale prinútil prípade, že napriek považovaných Pitt románov, nikto nikto podvedený a že neexistuje žiadny a áno, je tu možnosť, že bývalá manželka je ešte späť k sebe.

Po vyhlásení rozvodu bývalí manželia komunikovali iba prostredníctvom advokátov

Rovnako ako u väčšiny Angelina, jej “stratégia rozvod,” pokračoval Pitt je založená na obvinenia z alkoholizmu a násilia voči deťom (herečka, samozrejme, mlčal, zveriť zástupcovia misie). Ale čoskoro, a táto verzia bola rozbitá na zradné slzy v exkluzívnom rozhovore pre televízny kanál BBC World: Jolie nielenže vyjadriť jediné obvinenia proti bývalej manželky, ale uistil o svojej anketára, že ona a Brad navždy rodina. 

Angelina vypustila slzu, keď hovorila o jej bývalom manželovi v rozhovore s BBC World

Takže herečka, ktorá je známa svojou neschopnosťou odpustiť ľuďom ich chyby, konečne zmenila svoj hnev na milosť. A už nejaký čas Angelina, zdá sa, prejavuje ochotu rozlúčiť sa s urážkami minulosti a začať nový život. Nižšie sú najpozoruhodnejšie dôkazy.

Angelina nadväzuje vzťahy so svojím bývalým manželom

Zasvätenci si uvedomujú výrazné otepľovanie vo vzťahoch medzi manželmi. S najväčšou pravdepodobnosťou už nebudú spolu, ale stále majú šancu zostať dobrými priateľmi

Ešte pred desiatimi mesiacmi Angelina obvinila Pitta z agresie voči deťom a trvala na tom, že ho zbaví práva na rodičovskú starostlivosť. Teraz herečka nielen bez právnikov komunikuje so svojím bývalým manželom, ale tiež mu umožňuje navštíviť dcéry a synov a stráviť s nimi niekoľko hodín. Ako nedávno vyšiel vo februári známe, kedy Jolie so svojimi šiestimi deťmi odišiel do Kambodže pre prezentáciu svojho filmu “Po prvé, že zabil môjho otca,” pozvala Pitt sa pripojiť, takže sa staral o ne v ich neprítomnosti. Samozrejme, zdravotná sestra by dokonale zvládla túto úlohu, ale Jolie sa zjavne rozhodla, že zbavenie detí jej otcovi z neho bude nespravodlivé. Pittova prítomnosť v Kambodži bola vo veľkej mlčanlivosti, no o niekoľko mesiacov neskôr tlačiareň, vďaka milosti iného tajomného zasvätenca, o tom vedel.

Angelina s deťmi na recepcii s kráľom Kambodže, február 2017.

Ak by však Pittova cesta do juhovýchodnej Ázie mohla byť stále nejakým spôsobom skrytá, potom sa Angelina kúpi nový domov v Los Angeles vedľa svojho bývalého manžela nemôže byť skrytá, bez ohľadu na to, ako tvrdo vyskúšate.

Vzhľadom k tomu, jún, Angelina a jej deti – Maddox, Shiloh, Zahara, Knox, Vivienne a Pax – spolu žijú doslova cez ulicu od zámku Pitt, ktorý je podľa zasvätených osôb, nekonečne rád. Radosť bol najstarším synom Maddoxe, kvôli čomu došlo k smrteľnej hádke medzi dvoma hercami. Predtým médiá oznámili, že chlapec sa chcel dokonca vzdať svojho otca priezviska. Prečo potom ešte neurobil? Odpoveď by mala byť v minulosti vyhľadávaná Angelinou: raz sama odmietla priezvisko svojho otca (jej rodičia sa tiež rozviedli). Takže existuje dôvod domnievať sa, že odporučila jej synovi, aby opakoval svoje chyby, čo by mohlo mať dlhodobé dôsledky pre vzťah. A vzťahy sa môžu a musia byť upravené …

Jolie súhlasila s večerou so svojím otcom

Angelina Jolie s otcom Johnom Voithom

A mimochodom, o týchto veľmi chybách. Komplexný vzťah Angeliny Jolie s herným otcom Johnom Wojtom sa už dávno stal modernou dráhou o otcoch a deťoch. Voight bol preč od matky Angelina, keď sotva rok starý, a od tej doby, podľa psychológov, žena, sen miliónov ľudí, neveril opačného pohlavia (ktorý, mimochodom, tiež hral úlohu v ničení manželstve, Jolie a Pitt ─ prečítajte si článok 6 z obsesí Angeliny Jolie, ktorá zničila jej manželstvo). Celý život Angelina obvinila otca všetkých problémov jej rodiny: v mladosti odmietla jeho meno, vyhnúť komunikáciu s ním, a keď mala svoje vlastné deti, kategoricky zakázal im komunikovať.

Pokus o nadviazanie vzťahov s pápežom Angelinou trval len raz a pozval ho, aby natočil “Lara Croft”. Potom sa stretnutie nestalo, ale zdá sa, že teraz je dcéra pripravená znova skúsiť, počnúc od nuly. Na začiatku mája došlo k historickej epizóde: John, Angelina a štyri staršie deti boli zaznamenané v reštaurácii. A trochu neskôr môj otec prešiel želaniami za Deň matiek prostredníctvom novinárov (v USA sa tento sviatok oslavuje v máji).    

“Rád by som jej privítal všetku lásku, ktorá je na svete,” povedal 78-ročný Voight.

Angelina Jolie robí osobný život

Manželstvo Jolie a Pitta je už dlho považované za štandard manželského života …
…ale zdá sa, že je načase, aby obaja pokročili ďalej

Rozvod – je to vždy ťažké, ale Angelina chápe, čo to znamená žiť ďalej. V apríli, niekoľko zahraničných publikácií s odkazom na anonymné zdroje uvádzajú, že herečka začala datovať britský podnikateľ, ktorého meno nebolo zverejnené až teraz. Všetko, čo je známe o ňom je skutočnosť, že je z Blízkeho východu pôvodu, a to tak (predvídať všetky možné špekulácie o “skutočné” príčina rozvodu Pitt a Jolie) Herečka sa stretol potom, čo Brad rozhodli časť cesty.

Zdroje hovoria, že zatiaľ čo téma rozvodu je stále akútna, Angelina si zachová svoj nový román tajomstvo. Zdá sa však, že je stále ťažšie skryť vzťahy, pretože čoraz viac anonymných ľudí hovorí miestnym novinám o tom, ako šťastná herečka vyzerá. Navyše, druhý deň v médiách unikli správy, že Angelina už plánuje sedemročné dieťa. S najväčšou pravdepodobnosťou bude prijatý, rovnako ako tri z jej šiestich detí, pretože pred niekoľkými rokmi Jolie odstránila vaječníky (zo zdravotných dôvodov). Napriek tomu, že vypočítalo svoje akcie za niekoľko krokov vpred, herečka mohla kryokonzervovať svoje zdravé vajcia skôr, než sa na operačnom stole usadila. V tomto prípade sa môže uchýliť k službám náhradnej matky.

Zdroje blízke Angelinovej a Bradovej sú presvedčené, že herečka bude dávať základ pre spoločnú starostlivosť o šesť detí

Často chodí s deťmi a usmeje sa

Že Jolie je starostlivá matka, je málo, kto kedy pochyboval. Avšak nedávne udalosti (operácie na prevenciu rakoviny, rozvod) spôsobili smutnú chybu na tvári herečky. Depresívny pohľad na Angelinu sa podarilo stať sa jej vizitkou, a to aj pri komunikácii s deťmi. Večný smútok v očiach jej obľúbenej herečky sa dlho fanúšikovia obával, ale zdá sa, že teraz Jolie začína cítiť jednoduché radosti zo života. A usmieva sa na ne.

Po prvýkrát za niekoľko mesiacov sme videli Jolieho úsmev počas turné v Kambodži. Herečka nezažila šťastie, ale napriek tomu sa široko usmievala na hostí, ktorí ju dostali, čo dokonca vyvolalo špekulácie, že Angelina sa stala fotografom, ktorý jej radil, aby to urobila.

Na tlačovej konferencii filmu “Najprv zabili môjho otca”, 18. februára 2017
Herečka komunikuje s obyvateľmi Kambodže 18. februára 2017

Malo by byť zrejmé, že prehliadka Kambodže je oficiálnou udalosťou, a preto je stále možné, že sa objavia “protokolové” úsmevy.

A čo súkromný život? Ukázalo sa, že v normálnych situáciách Angelina, hoci neukáže všetkým svojim 32 zubom, ale stále na tvári, vidíte jemné úsmevy, ktoré dáva deťom. Herečka stále zaznamenáte na prechádzky spoločne s dcérami a synmi – to všetko dohromady, aby oslávili narodeniny Shiloh a potom sa dvojčatá v Disneylande, a potom už len ísť nakupovať v hračkárstve. Deti zakaždým v potešení a z času na čas Angelina tiež s nimi zdieľa pozitívne emócie (najmä pri jazde na atrakciách).

S deťmi na nakupovanie v Los Angeles 20. júla 2017
V “Disneylande” s deťmi (na snímke ─ s Vivienom) 13. júla 2017
Na prehliadke v Disneylande (so sladkosťou v ruke), 13. júla 2017
Na rozhovore s Šilohovou dcérou počas rodinnej dovolenky v Disneylande, 13. júla 2017
S dcérou Shilohovej v Disneylande, 13. júla 2017

Jolie vyzerá lepšie, ale stále zostáva sama sebou

Chirurgické odstránenie vaječníkov a mliečne žľazy, streľba, frustrácie s manželom a nekonečné misie OSN zjavne vyčerpané herečka, ktorá bola dlho považovaná za sexuálny symbol svojej doby. Predčasná menopauza, tenkosť a sivá pleť, v kombinácii s trochu bezútešnej dokonca aj oblečenie Jolie porodila zvesti, že ona bola “smrteľne” chorý. Obraz sa stáva ešte desivejšie, keď Angelina vyčerpaný, zabalené v šatke, ona sa stretla s utečencami v rámci svojich mierových misií: herečka z bohatej Malibu sotva vyzerá lepšie ako ženy z Blízkeho východu a severnej Afriky, je neustále vystavená násiliu a prežívanie útrapy neustálych vojen.

Na konferencii o mieri v Ženeve 13. marca 2017

V posledných mesiacoch sa zdá, že Angelina začala pracovať na sebe a teraz objektívne vyzerá lepšie. Trochu sa uzdravila a jej pleť sa stala zdravšou. Možno čoskoro a šatník bude jasnejší? Dúfame, že tak, pretože Angelina cesta do Kambodže nám jasne preukázala, ako v jej šatách dostáva nasýtené farby.

Angelina Jolie pozdravuje Dowager Queen z Kambodže Moninoat. Na premiére maľby “Najprv zabili môjho otca”, 18. februára 2017

Tajomstvo je tak neistá, ale už viditeľné zmeny herečka, pravdepodobne spočíva v tom, že žena konečne prichádza do harmónie so sebou samým. Stres v jej živote, samozrejme, sa nezmenšil, ale zdá sa, že sa Jolie znovu naučila vyrovnať sa s tým. V priebehu niekoľkých posledných mesiacov, Angelina navštívil utečenecký tábor v Keni, podieľať sa na mierovej konferencii v Ženeve, prednesené video správy britských študentov na akciu usporiadanú na pamiatku obetí požiaru v Londýne 14. júna a nikde herečka nezdalo nešťastný alebo únavy. Možno, naozaj, čas sa uzdravuje?

Angelina počas návštevy Keňa 20. júna 2017
  1. Angelina Jolie: Stane sa politikom, ak to pomôže
  2. Rozvod kráľovským spôsobom: 6 rozdelení titulovaných jednotlivcov
  3. Kúpacia sezóna: plavky a bikiny monarchov
  4. Bad guys: priatelia princa Williama, ktorý nemôže vydržať Kate Middleton

Foto: Legion-Media.ru, Splashnews.com, GettyImages