10 slávnych hercov Samara, známych po celom Rusku

Anna Ukolová

herci v Samare

životopis: herečka sa narodila v regióne Kuibyshev. Po štúdiu jedného kurzu na Samarskej akadémii kultúry a umenia som sa rozhodol vstúpiť do GITIS. Pokus bol úspešný prvýkrát. Aktívne hral vo filmovej herečke v roku 2000. Jej prielom bola úloha v krutom dramatu “Point” – pre ňu získala Ukolova cenu na medzinárodnom festivale v Chicagu. Diváci mladá herečka je tiež pripomínaný pre jeho úloha v televíznom seriáli “Spellbound lásky” v kontroverznom filme “Leviathan” a, samozrejme, role milovaného ne’er borodach Irishka Skorobeynikovoy.

ocenenie: Nominácia na ocenenie “Nika” za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe vo filme “Leviathan», Strieborný Hugo Award (Chicago, USA) – za najlepšiu ženskú rolu v, Point ‘film.

Najlepšie filmy: “Point”, “Leviathan”, “Miracle”, “Sklifosovsky”.

George Kuzubov

herci v Samare
Foto: Rumiya Safiullina

životopis: George Kuzubov je synom slávnej gruzínskej umelkyne Gie Peradzeovej. Narodil sa 18. apríla 1985 v Krasnojarsku. Vyštudoval Štátnu akadémiu hudby a divadla v Krasnojarsku v roku 2005. Niekoľko rokov bol vedúcim hereckým činiteľom Akademického divadla v Samare. M. Gorky. Je pekný a talentovaný, charizmatický a originálny. Má neoficiálny titul divadelného sexuálneho symbolu Samary. Vedie zdravý životný štýl – vegetarián a nepije alkohol, robia kundalini jogu. Teraz žije v Moskve, zúčastňuje sa rôznych kreatívnych projektov. V roku 2010 sa objavil v malej roli vo filme “Compensation”, kde jeho partnerom na mieste bol Gosha Kutsenko.

ocenenie: Prize “Samara divadelné muse” v nominácii “najlepší role mladých hercov v činohernom divadle” za rolu v hre “Ventil” (Felix).

Najlepšie filmy: na účet Georgea Kuzubova nie je toľko filmov, ale divadelná prasiatka je pôsobivá. Posúďte sami: Romeo v “Romeo a Júlia”, banky v “Lady Macbeth” David Schein v “Výstrely na Broadwayi” a rad ďalších hlavných rolí v divadelných produkciách.