Anna Ardova: pred večerou vezmeme silikónové pery

Prototyp Seraphim Arkadevny

Serafima Arkadevna
Foto: rám z programu

– V lete sme odpočívali na Kryme. Tu sme našli celú spoločnosť – umelcov, učiteľov, lekárov. Obývali sme celý dvor domu, v ktorom sme si prenajali izby od Catherine Ivanovne Potápovej. Baba Káťa je úžasná osoba, obdivovala nás, veľa nám utrpelo: nočný spev, príchod z mora o 4:00 hod. – no, všetko, čo mladí ľudia robia na mori. Časť ženy Katya je v mojej Serafim Arkadevne Yablonzhevskaya – babička-stalinistka. Ak je v tomto charaktere niečo človeka a druhu, potom je to žena Katya. Napríklad som sa k nej priblížil a spýtal som sa:

“Baba Katya, zaplatila som vám dva doláre za jún a júl.” A môžem platiť dva doláre za august, a nie tri, ako sa teraz pýtate?

– Toto Chevo, potom ma nezaujíma. Babička je tak nezaujímavá.

Bolo to sväté obdobie, keď žena Katya sledovala sériu “Slave Izaura”. Najlepšie bolo ísť do mora v tejto dobe. Raz som zostal – niečo tam bolo zaneprázdnené. Po sledovaní televízneho seriálu Káťa Káťa opustila miestnosť veľmi vážne a povedala:

– Umelec, poď sem.

“Čo, žene Kate?”

– To je, keď si políbi film, je to naozaj?

– Baba Kat, samozrejme, bez jazykov, ale musím sa pobozkať. Fotoaparát je blízko, musíte ho nejako vykresliť.

– Pane! To je to, čo nechcete – budete!

“Jeden pre všetkých”

– Samozrejme, všetci sa ma pýtajú, ako sa moje postavy narodili z predstavenia “Jeden pre všetkých”. No, Serafima Arkadevna Yablonzhevskaya pozostáva z troch ľudí: Catherine Ivanovna Potapova, môj učiteľ Andrej Alexandrovič Gončarov, ktorý bol slušným tyranom, samozrejme génius, ale tyran a George Millar. Hoci bolo ťažké v tejto maske existovať, je to zaujímavé, páči sa mi táto postava. Pre túto masku môžete skrývať seba a kohokoľvek iného, ​​aby ste ju naplnili a konali tak, ako sa vám páči.

Roza Moiseevna
Foto: rám z programu

Zrná židovskej matky Ruže Moisejevna – toto je matka mojej kamarátky Inna Markovna, Boh jej zdravie. Marousia – moja priateľka – veľmi malá, tenká, krásna židovská mladá dáma, zle študovaná v škole. Dostala dve, lebo nemala domáce úlohy. Prišiel som zo školy a povedal som urazený:

– Mami, mám dve.

Inna Markovna sa spýtala:

– Čo sa deje?

“Mami, pretože som Žid.”

Inna Markovna kričala svojmu manželovi:

– Semyon, povedal som, musíme opustiť túto krajinu! Porušenie dieťaťa!

Inna Markovna stále krmila. Bolo to veľmi chutné, veľa a veľmi zábavné:

“No, jesť ďalší plátok!” Povedal som: jesť, ty bastard!

slávnosť
Foto: rám z programu

Moja ďalšia obľúbená postava – kliešť. Na Kryme sme mali svojich obľúbených Ukrajincov z Charkova – Valery a Lyubanya. Valera naladila klavíry, Lubanya bola učiteľkou v škole. Lubanya varila veľmi chutný boršč, nakŕmil každého, ale nejedla. Raz som sa spýtal:

– Lubanka a že nejedia jesť boršč? Je to tak vynikajúce!

– Ste normálny, chi sho? Budem jesť čokoládu!

To je “normálne, chi sho?” – Odtrhol som sa od Lubani.

Hlavnou osobou, ktorá vytvorila gala, je Aneška Voronová, môj spolužiak. Anya z Kercha, veľmi dobre poznala tento jazyk. Pokaždé, keď som začal strieľať, čítal som jej text, rozhodol som si to a skúsil to: aby to bolo správne, nenechajte si ujsť “sho” a zdôrazňuje: Spal som, vzal som si to.

Kaukazská manželka Karina
Foto: rám z programu

Kaukazská rodina. Akonáhle Sergej Pogosyan ukázal našim arménskym otcom naše náčrty, tatínka sa zasmiala a chválila. Seryozha hovorí: “A dovoľte mi, aby som vám ukázal, ako táto herečka stále hrá.” A ukázal Gala. Arménsky pápež povedal:

“Počúvajte, ako dobre to bolo z Ruska.

Žena-prezidentka Ekaterina Petrovna Ivanová
Foto: rám z programu

Ak chcete zistiť, ako hrať prezidentka, bola múka. Vzhľad, my sme prišli, ale v tej, čo je, jeho podstatou – no, to nefungovalo. Bola buď nejaká kuracie alebo len moc, nie vôbec ženská. A musí byť žena, matka, žena.

A potom si pamätám príbeh. Príbuzný môjho manžela kedysi vzal sovietský detský film a za to dostal Rád priateľstva národov. Pokiaľ ide o poriadok, tam bola banket. A tam uvidel dámu s Leninovým poriadkom na jeho hrudi, ktorá ležala horizontálne. Uvedomil si, že ju musí zvádzať. Celý večer sa o ňu postaral a on sa mu podaril ťahať ju do postele. Keď sa pokúsil “ísť zozadu”, reagovala prísnym hlasom: “Tova-rishch! Tova-Rish! “

Spomínajúc si na tento príbeh, uvedomil som si, že som našiel zrno úlohy. Pretože my, ruské ženy, tak zozadu, nemôžete! Nemôžete to!