“Bez poistenia”: ako sa hviezdy pripravili na extrémnu show

Jeden a pol mesiaca – toto obdobie bolo dané 18 párom, aby sa pripravili na projekt. Hviezdy s partnerom – profesionálni športovci učia vykonávať katastrofálne akrobatické a cirkusové kúsky, s olympijskými presné opakovanie prvkov na zemi i vo vzduchu gymnastike, ale hlavná vec – vysporiadať so strachom. Prehliadka nie je bez dôvodov nazvaná “Bez poistenia”: robíte šancu na arénu alebo na výšku, to naozaj nie je.

Členovia poroty – tréner ruského národného rytmické gymnastiky Irina Viner, deväť olympijský víťaz gymnastka Larisa Latyninová a herec Vladimír Vinokur hodnotiť zručnosti, presné stroje, odvahu a umenie pary na 10-bodovej stupnice. Kto získal menej bodov, je eliminovaný. Najdôležitejšou úlohou toho, čo prechádzajú účastníci, je, že nie sú posudzovaním, ale zdravím.

Christina Asmusová

Fotografie: instagram.com/asmuskristina

Dokonca aj na skúšku Christine Asmus mal dve slzného väzy a zlomeniny v oblasti členka, nohy tavmiroval korčuliar Ivan Skobrev. Obaja sa vrátili k streľbe, ale Kristina bola znova nešťastná: počas viacnásobného sommeru neúspešne pristála na kolene. V blízkej budúcnosti bude mať herečka operáciu.

Irina Wienerová je presvedčená, že sama Christina “vytiahla” zranenie. Asmus spolu so svojim partnerom Jurijom Tyukinom prišli s číslom, v ktorom je hrdinka dievčaťa pripevnená na invalidnom vozíku.

“Nemôžeš si predstaviť také veci, premýšľať o zlom, potom sa to stane. Christine si predstavila, že nemôže chodiť a v dôsledku toho poškodila meniskus, “hovorí Irina. Teraz účasť predmetnej herečky, ale v prvých troch číslach to uvidíme iste.

Nastasya Samburskaya

Na skúške bola herečka a jeden z najviac fyzicky vyškolených účastníkov zranený tibiou a dislokáciou patela. Stalo sa to počas realizácie pomerne jednoduchého triku – spiatočky. Nastasya pevne pristál, vyrazil z úderu kolienko. Po tejto udalosti bola herečka chránená počas tréningu, ale nedovolila sa, aby sa uvoľnila.

Maria Kozhevnikova

Nie bez zranení a herečka a námestník Maria Kozhevnikova.

“Moje motto je, že moje oči sa bojí, ale moje ruky robia,” hovorí Maria. – Keď som súhlasil s účasťou, okamžite som varoval: Ja som matka dvoch detí, to je najdôležitejšia vec, nebudem obetovať svoje zdravie kvôli prvému miestu. Konzultovala som s manželom, ale stále prijímajú rozhodnutia, ktoré sa ma osobne týkajú. Manželka neodvrátila, len sa spýtala: “Masha, si si istý, že si pripravený?” Rozhodol som sa, že áno.

Foto: Roman Kuznetsov

V prvom mesiaci tréningu bol zranený. Vykonal skok cez koňa. Urobil som správnu vec, ale ja som dal zlú rohož, išiel dopredu, ruky za chrbtom, a ukázalo sa, že telesná hmotnosť klesla na krku. Strašná kríza bola okolo haly. Ale ukázalo sa to, že vystúpil s naťahovaním. Na zázname niektoré prehliadky so mnou prichádza moja matka (Margarita Kozhevnikov -. Všimnite si, “Pozemný”.), Môj najhorlivejší kritik. Keď som sa zaoberal v krasokorčuľovaní, ona bola neustále kričí: “Masha, pokrčte kolená, Máša, robiť, že …” Skoro ma nikdy potešený, môže niekedy chválu, hovoriť “dobrá práca”, ale častejšie robí komentáre vedenia.

Som tu viac konkurencieschopný so sebou, skontrolovať, čo je moje telo schopné. Nebudem sa schovávať, po dvoch narodeniach je pre mňa mimoriadne ťažké urobiť čokoľvek. Počas druhého tehotenstva bola nadváha okolo 40 kilogramov. Vykonávanie športu nepomohlo, pretože som strávil tukom kvôli hormonálnemu zlyhaniu. Mohol som sa potiť v hale, stratiť pol kilogram za tréning a potom piť vodu – a hmotnosť sa vrátila späť. Bolo to veľmi urážlivé. Ale stále sa mi podarilo dostať sa do tváre. Pravda, ak ste predtým sedeli na rozdeleniach, teraz je to celý mesiac. Dva roky bez tréningu a svaly zabudli na všetko. Takže teraz skúmam to, čo som schopná, stará žena.