Eurovision 2016: oficiálna premiéra videa pre pieseň Sergeja Lazareva

Sergej Lazarev predstavil video pre pieseň “Ty si jediný, s kým vystúpi tento rok na Eurovision Song Contest.

Premiéra klipu sa uskutočnila v programe “Uskutočniť v sobotu” na kanáli Russia 1.

Podľa Sergey Lazarev, 8 rokov, vedome “dostať kolo tejto súťaže”, a to napriek skutočnosti, že opakovane vyzýval, aby sa ho zúčastní. Speváčka čakala na “svoj” hit. “Som zamilovaná do tejto skladby celým svojím srdcom! Nútila ma, aby som súhlasila s účasťou v tomto roku na Eurovize. To hovorí veľa. ” Navyše, v záujme tejto piesne, Sergej, podľa neho zrušil dovolenku, ktorá bola pôvodne naplánovaná na máj. Ale volanie Philipa Kirkorov zmenilo plány speváka. “King of ruskej popovej scény” priamo súvisí s prípravou na “Eurovision” – pieseň Si jediná, presvedčiť Sergey Lazarev ísť v máji v Štokholme, ktoré Kirkorov spolu s gréckym skladateľom Dimitris Kontopoulos. Ako predtým uviedol Sergej Lazarev, je si istý, že táto pieseň ho nedovolí.

V príbehu venovanom premiére budúceho hitu Eurovision boli odhalené aj niektoré podrobnosti o prejave nášho predstaviteľa v súťaži. Podľa Filippa Kirkorova už bol zaznamenaný skript čísla a dokonca aj prvé skúšky sa konali v jednom z pavilónov televízneho kanála Rossiya. “Lazarev bude potrebovať značné fyzické schopnosti kombinovať nejaký druh triku a živého vystúpenia. Ale Sergej je profesionálny, “povedal Kirkorov pred premiérou videa.

Eurovision Song Contest 2016 sa bude konať v Štokholme. Hlavné mesto Švédska získalo právo držať prehliadku po víťazstve svojho predstaviteľa, speváčka Mons Zelmerlev, na Eurovision v minulom roku vo Viedni. Podľa tradície sa najskôr očakávame dva semifinále – 10. a 12. máj. A už 14. mája – posledná show.

  1. Ktoré kvety by sa nemali zbierať v jednej kytici
  2. Hviezdy, ktoré boli priateľmi, ale hádali
  3. Jablko z jablone: ​​kto sa stal detmi idolov 90. rokov