Gulnur Zinnatova vstúpil do top 20 súťaže “Miss Russia – 2016”

Foto: snímka z vysielania “Miss Russia – 2016”

16. apríla v Moskve skončil prestížnej národnej súťaže krásy “Slečna Rusku – 2016”, ktoré sa zúčastnilo 23-ročný Gulnur Zinnatova z Ufy. Podľa výsledkov z online hlasovania na oficiálnych stránkach súťaže vstúpila do top-20. Pre Gulnura na stránke hlasovalo 56439 krát. Nasledovala člen výberovej fázy v hornom 12 superfinalistok ktorí zvoliť publikum v SMS-hlasovania. Boj o korunu v krajine v hodnote 1.000.000 $ a finančnú odmenu vo výške 3 miliónov rubľov pokračujúce dievčatá z Jaroslavli, Orenburg, Sergiyev Posad, Krasnodar, Čeľabinsk, Kirov, región Irkutsk, Tatarstan, Rostov na Done, Tuapse, Udmurtskej a Ťumeň , Bohužiaľ, náš Gulnur nebol zahrnutý do čísla 12.

“Bolo to vzrušujúce – zdieľaný bezprostredne po súťaži s tou ženou Deň Gulnur Zinnatova – ale napriek tomu som si užil svoj prejav. Je pre mňa cťou reprezentovať našu republiku! Som veľmi rád, že som bol medzi prvými 20! “

Podpora pre naše krajanka súťaže v Moskve šiel do riaditeľ ateliéru “Hylyukay – BashkirianBeauty» Linara Tagirova a, pani Rusko ‘Albina Usmanov.

“Gulnur veľké starosti – povedal Linar Tagirova – ale dostať sa do top 20! – to je príliš cool”

Pripomíname, že Gulnur bola prvá dievčina z Baškirie, ktorá sa dostala do finále v tejto prestížnej súťaži krásy.