Gymnátka z Irkutska Daria Radulová-Dmitrieva porodila svojho syna

hokejista Alexander Radulov sa stal otcom
Foto: sociálne siete Daria Dmitrieva

– Stretli sme sa s Sasou viac ako dva roky, – povedali Daria korešpondentovi Wday, – stretli sa, keď som ešte trénoval, tesne po olympijských hrách. Potom sme prišli do filmu s kamarátom a ona ho volala s nami za spoločnosť. A v máji mi ponúkol Sasha ponuku. Stalo sa to na pláži (sme boli na dovolenke v zahraničí), bolo veľa ľudí okolo, veľa našich priateľov. Sasha prišla ku mne s kyticou, stála na kolená a požiadala o svoju ruku a srdce. Samozrejme, okamžite som súhlasil. Potom priniesli šampanské a oslávili sme túto udalosť.

hokejista Alexander Radulov sa stal otcom
Foto: sociálne siete Daria Dmitrieva

V auguste sa uskutočnila svadba športovcov. A potom niekoľko mesiacov po sobáši sa Daria a Alexandr stali rodičmi – mali syna s výškou 57 cm a hmotnosťou 4500.

“Ja stále neverím, že to je so mnou,” napísala mladá matka na stránke sociálnej siete. “Je to ako sen.” Dnes – 11.11.15 o 15:23 som zrodil hrdinu. Ďakujem vám, Boženka, za toto šťastie. Ďakujem svojmu manželovi za zmysel života. Little Radul posiela pozdrav všetkým! RADULOV, moje chlapci, milujem ťa viac ako život.

“Môj syn sa volal Makar,” povedal Radulov pri prerušení pravidelného zápasu majstrovstiev KHL s Lokomotivom.

Teraz mladí rodičia blahoželajú priateľom a príbuzným. Slávny hokejista Alexander Radulov zablahoželať k tejto významnej udalosti v klube kolegami: “Celý tím profesionálny hokejový klub CSKA blahoželá CSKA útočník Alexander Radulov a jeho manželka Daria s narodením syna! – Priatelia napísali útočníka na svojej stránke v sociálnej sieti. – Buďte šťastní, dajte teplo a starostlivosť svojim deťom, aby vyrastali, aby boli dôstojným pokračovaním vášho druhu. Nechajte ich život nikdy smútok, ale iba radosť, prosperitu, šťastie. Buďte šťastní, oceníte si každý moment a rozrastajte deti v láske a úcte. “