Kto z osobností Krasnojarsk “sa rozsvietil” na školskej línii

Evgeny Ustyugov

Krasnojarsk, 1. septembra, Evgeny Ustyugov vedie dcéru v 1. forme

Prvý deň septembra je zvláštnym dňom v rodine dvojitého olympijského biathlete Evgenia Ustyugova. Prvýkrát v tomto roku jeho najstaršia dcéra Veronika išla do prvej triedy. Gratulujeme však tomuto dňu nielen jej, ale aj jej mladšiemu bratovi. K synovi Ustyugov Egor 1. septembra bol popravený!

Oksana Kudelya

Krasnojarsk, 1. septembra, Oksana Kudelya

Televízny moderátor a producent GTRK “Krasnojarsk”, televízny kanál “Rusko 1″, ” Oksana Kudelya strávila mladšiu dcéru Jána v 5. ročníku. Oksana je najstaršia dcéra išla do 9. ročníka, takže radšej ísť do školy. Ale tu je tortu, ktorá je tradične vždy na stole 1. septembra, potešila obidve školáky – nakoniec, dcéry Oksany majú sladký zub!

Alexey Krivogornitsyn

Krasnojarsk, 1. septembra, Alexey Krivogornitsyn

Spetscor, autor projektov mediálnej skupiny “Prima” Alexey Krivogornitsyn Poslala som dcéru Arinu do 4. ročníka. Alexej povedal, že 1. septembra sa rodina oslavuje v špeciálnych prípadoch – keď deti idú do 1. alebo 11. ročníka. “Za zvyšok roka je to takmer bežný deň. Hoci babička prináša dort, samozrejme, a potom všetko v letnom rozvrhu – ísť na prechádzku v parku, v lese alebo pre niektoré detské programy. Ako je to často na dovolenke. “