Pre rematch “posádky” Spitz sedel za volantom

Snímanie filmu
Obraz letušky Kateriny je veľmi dobrý
Foto: vk.com, oficiálna skupina Catherine Spitz

Statečná letuška, ktorá zachraňuje ľudí, hrá Katerinu Spitzovú v novom filme “Crew”. Pre natáčanie jeho verzie sovietskej filmovej katastrofy vzal režisér Nikolai Lebedev (“Legenda č. 17”, séria “Apoštol”). Okrem perzskej herečky hrajú hlavné úlohy Danila Kozlovský, Vladimír Mashkov a litovský televízny moderátor Agne Grudite.

“V skutočnosti bude príbeh iný ako v starom sovietskom filme. Dokonca sa objaví ženský pilot, je hrajú litovská herečka, – hovorí matka Katerina Spitsa, Galina Fedorovna. – Káťa zaznamenala veľmi vážnu prípravu na streľbu. Celá skupina je odvezená do špeciálneho výcvikového strediska, kde umelci ovládajú kormidlo a zvyknú si na “turbulencie”. Káťa dokonca dokázala pristáť s lietadlom sama! Samozrejme, na simulátore, ktorý simuluje lety. Teraz je proces natáčania v plnom prúde a je veľmi zaneprázdnený, pretože sa používa paralelne v inom projekte. V Rostove na Donu je natočená televízna séria “Mladá garda”, kde sa objaví v úlohe Lyubky Ševcovovej, je to tiež remake dobrej staršej klasiky. “

Podrobnosti o novom filme sa podelil aj mladý herec Sergej Romanovič, ktorý je známy pre moderné televízne seriály “Černobyľ: Zóna rozlučovania”.

“Môj hrdina v posádke je parker, a v ráme som urobil skoky, flipy a ďalšie veľkolepé prvky. Akrobatická výučba tiež pomáha: v detstve som sa venovala akrobatike. “

Snímanie filmu
Kateřina má mnoho spoločných scén s Danilou Kozlovskou
Foto: vk.com, oficiálna filmová skupina

Samotná Katerina, napriek obrovskému zamestnanectvu, má čas na zdieľanie svojich emócií v Instagram: herečka dáva fotografie zo sady, nezabúda na komentáre (pozri na ďalšej strane).