Rodené umenie: tetovanie 100 hviezd

Timothy

Timothy
Foto: Hviezda

Jeho prvý tetovaný hudobník bol v Los Angeles, keď sa zaujímal o rap kultúru. Teraz, ako hovorí sám seba, asi 70% jeho tela je pokryté kresbami. Na zadnej strane Timati je vidieť lebku, mikrofóny a dva nápisy: Boos a Moskva. Na rukách hudobníka bol umiestnený nápis “Čierna hviezda”. Na jeho pravej strane je portrét Martina Luthera Kinga (symbol slobody a rovnosti) a frázy, ktorú mám sen. Holub “sedí” na hrudi a slovo “nechaj ma alebo miluj ma” sa číta.

Olga Buzová

Olga Buzová
Foto: Roman Kuznetsov / “Antenna”, PersonaStars

Hostiteľ projektu “Dom-2” pripúšťa, že snívala o tetovaní v škole. Ale Olga matka bola kategoricky proti. Iba odišiel do Moskvy po univerzite, Buzova splnila svoj sen. “Keď v roku 2010 prišiel špecialista z Ameriky do hlavného mesta s majstrovskými triedami, ktorý naplnil tetovanie speváčky Pink, podpísal som ho,” hovorí Olga. “Nemal som čas na prípravu seba, ale som si istý, že chcem hviezdičku na členku. Majster priamo na mne načrtol náčrtok: päť hviezd, jeden menej než druhý. Pre mňa sú to hviezdy – túžba po nekonečnom, niekde hore, “cez trny k hviezdam.” Čo je znázornené na ďalšom tetovaní – v dolnej časti chrbta – Buzova to nevie. Hovorí, že je príliš osobný.

Dmitrij Nagiyev

Dmitrij Nagiyev
Foto: Prvý kanál

Na ľavej strane herec je napísaný Te amo es mecum (preložený z latiny – “Milujem ťa, buď so mnou”). Na koho je nápis venovaný, Dmitrij nevie. Okrem toho Nagijev má na ľavom predlaktí veľký katolícky kríž. Na tej istej strane je tiež dlhá fráza napísaná malými písmenami. Ale text je ťažké rozobrať, a Dmitry nevysvetľuje tetovanie.

Vera Brežnev

Vera Brežnev
Foto: tlačová služba Vera Brežneva, sociálna sieť

Spevák nemá jedno tetovanie. Je tu malá hviezdička, dolná časť brucha je zdobená krásnym ornamentom. Ale pre tretie tetovanie Brežnev vybral neobvyklom mieste – medzi ukazovákom a prostredníkom pravej ruky odbočuje aplikovaný na písmeno V. “Victoria Square” – dvojité víťazstvo.

Pavel Priluchny

Pavel Priluchny
Foto: záber z filmu “Na hre”

Jasné tetovanie na krku v podobe čiarového kódu s nápisom DOC je už dlho výrazným znakom herca. Paul to urobil, keď bol vo filme “Na hre”. Potom prišla fráza troch slov, čo znamená “udržať rovnováhu”. “Často mi chýba rovnováha v živote a hádzanie zo strany na stranu,” vysvetľuje Pavel. – A urobil som tetovanie v oblasti slabín. Špeciálne. Ako keby som len pre seba a pre ľudí, ktorí sú blízko mňa. “

Tiež zaujímavé: sny s šváby