Rúk nie je hlúpy! Je známe, že ženy chcú 8. marca

Počas mladosti Nikolaje Karachentseva to dámy nepotrebovali nič iné ako večnú lásku. Moderné dámy sú svetské bytosti. Takže nemôžete strácať čas premýšľať nad niečím mimoriadnym. Lepšie je prezentovať niečo vášmu miláčikovi.

Mimochodom, najlepší darček pre ženu 8. marca je …

– Šperky! Takto hovorí 28% žien, – “Training Center” seks.rf “Odborníci z medzinárodnej siete, ktorá v skutočnosti uskutočnila štúdiu. – 17,6% respondentov chce cestovať. 13,2% by neodmietlo auto ako darček. 8,8% označilo túto technológiu a 3,5% preferovaných peňazí. Ženy tiež nazývajú najlepší darčekový obytný priestor (2,5%), kožušinový kabát (1,9%). Populárne kvety získali iba 1,6% hlasov! ” Na 1,3% zhromažďovali dary ako hodinky, sexuálne hračky, dátum, parfumy, kúpeľné procedúry a “všetko od svojho manžela”. Je zaujímavé, že návrh manželstvo sen dostať 8. marca iba 0,9% dievčat. 0,3% sa nazýva ideálny darček … nôž.

Foto: Getty Images

“Čo ste vy, ženy, rovnako obchodné!” – pravdepodobne, ľudia teraz premýšľajú.

Nuž, drahí. Nie je to tak zlé. Podľa výsledkov toho istého prieskumu sa zistila skúsenosť: v konečnom dôsledku pozornosť nie je dar, je to dôležité. A to je 38% respondentov.

Mimochodom

Čo nedávať?

1. Domáce potreby – 20,7%. 2. Kozmetika – 8,8%. 3. Suveníry – 6,2%. 4. Šatníkové predmety a príslušenstvo – 3,6%. 5. Náhradné diely pre automobil – 3,1%.

V antireytinge objaviť tiež knihy, spodná bielizeň, umelé kvety, krabice, banky, sviečky, ohňostroj, katapultov, origami, Pokladničky, kaktusu, topánky, Biblie a “milovaný muž v páse kariet.”

Medzitým …

48% žien priznalo, že dostali zlé dekorácie …

Už sme zistili, že šperk je jeden z najžiadanejších darčekov pre dievčatá. Bohužiaľ, dokonca vedel o túžbe svojho milovaného človeka, človek sa vždy nedostal do konca. Toto stalo sa známe v priebehu rozhovoru, ktorý sa vykonáva šperky GoldPrice.ru služby v obciach na sociálnej sieti “VKontakte”. 48% respondentov pripustil, že museli 8. marca prijať nevhodné šperky. 6% z nich driftoval takéto dary do záložne a 3% dievčat sa vrátil neponravivshiysya darčekové darcu, podľa servisný personál. Avšak viac ako polovica žien (52%) stále poznamenala, že “zlaté šperky nemôžu pomôcť, ale radi”.

Aké dekorácie chcú ženy najčastejšie?

1. Len niečo krásne – 48%.

2. Náušnice – 18%.

3. Každodenný prsteň s drahým kameňom – ​​16%.

V tomto prípade, jeden z desiatich respondentov pripustila, že by bolo obzvlášť príjemné, ak výzdoba bola predložená s návrhom manželstva. To je, drahí muži. Kurva s nami!

A čo ti dali 8. marca?
A čo ti dali 8. marca?
 • kvety
  24,1%
 • cukrík
  2,9%
 • parfum
  8,8%
 • výzdoba
  10,9%
 • oblečenie
  5,1%
 • Knihy, hodinky, suveníry
  4,4%
 • dovolená
  0,0%
 • Stroj, byt
  2,2%
 • peniaze
  10,9%
 • Vaša milovaná
  4,4%
 • nič
  26,3%