Ruský chlapec vyhral talentovú show v čínskej televízii

Gordei Kolesov vyhral televíznu show v Číne
Fotografie: YouTube

Gordei sa stal skutočnou hviezdou v Číne, keď sa zúčastnil prvého kvalifikačného štádia. Ale nielen v Číne – video, ktoré jeho otec Jevgenij Kolesov dodávaného ruským titulky, zhromaždila viac ako 4 miliónov zhliadnutí na YouTube. V Strednej ríše nadaný chlapec rozruchu: Písal o najvplyvnejšiu publikácie v krajine, v novinách “ľudová Daily”, urobil správu hlavná čínska spravodajská agentúra “Xinhua”, sú tiež pri výrobe dvoch dokumentov o ňom.

E Veiga – bol názov Gordey čínsky spôsob – dokáže hovoriť päť jazykov, čínskej veľmi dobre vie: zapôsobil na porotu televíznej súťaže, ktorý vie, 555 čínskych idiómov (zložité a nie vždy preložiteľné stabilný expresiu, pričom hĺbka jazyk), a medzi nimi a tých, ktorí sami porazili porotu. Navyše získava ceny v súťažiach v hieroglyfoch, kreslenie a má druhú šachovú hodnosť. Okrem toho spieva v rôznych jazykoch.

Gordey išiel do finále a zúčastnil sa slávnostného koncertu, ktorý bol udelený, a etapa bola jeho rodina – rodičia a dve sestry, Milan a Agatha. Avšak ďalšia malá sestra, veľmi malá, zostala doma.

Podarilo sa zapôsobiť na porotu hrdý, a tentoraz šiel tak skvele na klasickom čínskom románe XVI storočia, “Cesta na Západ”, že populárny čínsky televízny moderátor Liu Yiwei jednoducho spadol z gauča!

Video s ruskými titulkami o účasti Gordeyho na slávnostnom koncerte nájdete nižšie.

Kontaktovali pápeža Gordeyho Evgenyho Kolesova, aby sme zistili, ako sa mu podarilo vzbudiť takéto talentované dieťa.