“Sniff” Cyril Kyaro: “Som dospelý, aby som sa stal manželom a otcom”

O dievčaťu

Foto: Julia Douzová

Julia so mnou žije 10 rokov, nádherná osoba, zaujímavá, talentovaná, sluch. Je fotografom a cíti sa dobre s filmami. Jej najväčší kompliment? “Ty George sakra Clooney!” V skutočnosti je to citát z nejakého amerického filmu, kde chlapec sťažuje svojmu priateľovi, že jeho žena nevidí v ňom muža, nemá rád a nerešpektuje a nikdy sa na neho ako “George prekliatu Clooney “. Takže Clooney je súčasťou našej mytológie (smiech).

Vďaka Julii bola moja druhá návšteva v Moskve oveľa úspešnejšia. Podpora sa tiež prejavuje v každodenných veciach, v pravom slova, a pocit, že nie som sám, a že tým, že porazí iného draka, tam je niekto povedať, o tom sa. A koho venovať víťazstvo.

Myslím, že žena by sa mala cítiť ako žena a človek by mal byť muž. Alebo presnejšie takto: žena by sa mala cítiť milovaná a muž – hrdina. Jednoduché a triviálne, ale to funguje. A hlavná vec o ženách … ešte nerozumiem, zhromažďujem informácie (smeje sa).

Z hľadiska otcovstva som v poriadku, predtým som sa trochu bál, ale teraz som viac či menej pripravený. Pravdepodobne úplne pripravení, ľudia sa nikdy nestanú. Pre nás je to vyššia matematika. A učiť mladšia generácia nebude nič, je to stále k ničomu, budem si v noci čítať a spievať piesne o Shchorsa červenú veliteľa (smiech).

O pse

Mám psa – sú všetci favorit, úplne skazený, ale veľmi inteligentný a poslušný pes, Irish soft kriedový praj. Anjel a strážca našej rodiny. On je pastier od narodenia, nám neumožňuje, aby sa rozišli do rôznych smerov: z domu spoločne – musí spolupracovať, aby sa vrátiť. Kompaneysky a excentrický chlpatý strážca. Susedia hovoria, že som ten (smiech).