Urgentná časť Malikova … zbabelci!

Či už 1. apríla, mnohí, vrátane “Večer Urgant” by si myslel, že to, čo sa deje vo vzduchu – konverzácie Ivan Urgant a Dmitrij Malikov, oblečený v košeli, nohavice a topánky, – to je vtip. Ale nie, na výstave Ivan sa objavil nový nadpis “Konverzácia bez nohavíc” a prvým účastníkom bol Dmitrij Malikov.

Dmitrij Malikov
Foto od: @dmitriy_malikov

Skutočnosť, že diváci čakajú na takéto nahé prekvapenie, Urgant oznámil z diaľky:

“Ja sa jednoducho neodpúšťa, ak nebudeme pokračovať v tomto rozhovore ako ľudia, ktorí si to môžu dovoliť. Priatelia, naša rubrika “Talk bez nohavíc”, povedal Ivan.

A po pár sekundách Urgant a Malikov sedeli v štúdiu na vysokých barových stoličkách v bielej košeli, rodinné nohavičky, ponožky a topánky.

Ako sa ukázalo, výber nebol pre Malikova náhodný. V deväťdesiatych rokoch Dmitryho hit “Si sám, ty si to” zaznelo všade a hudobné video bolo neustále v televízii. Takže akcia klipu sa uskutočnila v kúpeľni a Malikov vo videu bol tiež v košeli a bez nohavíc. Urgant neustále zdôrazňoval, že spevák sa v tejto podobe cíti dobre, ale sám sa cíti trochu trápne, keď sedí v spodnom prádle.

“Môžete vidieť, že ste boli vo videu a ja som to neurobil,” povedal Ivan. “Cítim sa nepríjemne, ale viete, skutočnosť, že máme to isté spodné prádlo, mi to zmieruje.”

Moderátor vždy poslal komplimenty svojmu hosťovi. Zvlášť bol Urgant ohromený, ako povedal, “fantastické nohy Malikova.”

Fanúšikovia speváka vnímajú svoj nový obraz nejednoznačne. Niektorí z nich považovali takú degradáciu, zatiaľ čo iní schvalovali postavu Malikova s ​​komplimentmi.

“Naozaj: niekto v nohaviciach, ako to je nepochopiteľné, a niekto a bez toho zostáva muž!” – poznamenal ženský ženský obdivovateľ hviezd.

Speváčka Inna Maliková povedala áno a nie:

“Dim, dobre, takže bolo všetko vhodné. Verte mi! A všetci kayfanuli z pamäti klipu. Všetky videá sú zabudnuté a toto video sa nikdy nezabudne. Je to naozaj v pohode, takže je to všetko banda! “