V živote sa môže stať čokoľvek: ako podporiť priateľa, ktorý ten chlap hodil

Ako podporiť priateľa, ktorý sa rozišiel s chlapcom? Morálne!

Nie je to len ťažké, ale často je pre utešiteľa veľmi ťažké, pretože ak je jej priateľstvo úprimné, určite cíti bolesť, ktorá trápi srdce priateľky. A otázka teda nie je tá istá, ako podporiť priateľku, ktorá sa rozišla s chlapcom, ale ako sa vyrovnať s vlastným vzrušením a nerobiť ju ešte viac. Samozrejme, všetko by malo byť spojené s dialógom. Problémom nie je, ako ho začať, nebude to s týmito problémami, ale pri výbere správnych slov.

Ako podporiť priateľa, ktorý sa rozišiel s chlapcom
Rozdelenie … Ako podporiť priateľa, ktorý sa rozišiel s chlapcom?
Foto: Getty

A čo je najdôležitejšie, nikto by nikdy nemal ľutovať nešťastnú priateľku – to bude zdôrazňovať jej smutné pocity a len ďalšie zhoršuje všetko. Nezáleží na tom, ako je, ale je nevyhnutné, aby sa jasne cítila všadeprítomná podpora a účasť, že nie je sama a že v skutočnosti nie je všetko tak zlé, ako sa zdá.

Ako podporiť priateľa, ktorý verbálne hodil chlapec?

Nie sú to len dôležité slová, ale závažný argument, to je najdôležitejšia vec.

Musíte byť dobrý psychológ, ale je dôležitejšie stať sa starostlivým a oddaným priateľom

V takýchto situáciách sa ženy pokúšajú postaviť nešťastníka proti chlapcovi, ktorý ju hodil, ale v žiadnom prípade by sa to nemalo robiť! Je lepšie spomenúť, ako je to málo a čo najviac, zamerať sa na to, spomínajúc na jasné, svetlé momenty v živote.

Najlepšie slová útechy sú citáty a výroky veľkých ľudí, že to nie je tragédia, je to len k lepšiemu – Omar Khayyam napríklad v tomto ohľade opustil bohaté dedičstvo.

Priateľ, ktorý hodil toho chlapíka, musíte správne podporiť! Základné pravidlá

Nepochybne odvrátiť od žalostných myšlienok niečo obsadiť. Ideálnou možnosťou je dostať ju na čerstvý vzduch, do prírody, do parku, do lavice v blízkosti domu, bez ohľadu na to, kde hlavnou vecou je, že nezostane dlho na mieste, ktoré je spojené s bývalým milencom, ktorý ho vzkriesil v spomienkach. Zároveň je potrebné neustále odvádzať niečo od seba, neostávať sám s útlakovými myšlienkami, ale nepreháňajte to je tiež dôležité.

Základné pravidlá podpory:

  1. Nikdy netreba predstaviť novú priateľku priateľke, pretože to spôsobí nepríjemné združenia.
  2. Zabudnite na frázu “Budete sa cítiť lepšie,” v tomto bode chlapík, ktorý ju hodil, nebude len najlepším, ale najlepší.
  3. Žiadny alkohol! To zhoršuje strašný stav a vôbec sa nezdravuje, ako veria.

Priateľské rameno je presne to, čo potrebujete.

Čítaj ďalej: ako sa pokúšať priateľ bohatého chlapíka