Veselé a vynaliezavé: hviezdy počas a po KVN

Garik Kharlamov a Timur Batrutdinov

Foto: rám z videa, Twitter

Jeden z najživších duetov komédie. Zástupcovia KVN tímu “Nezolotaya Molodyozh”.

Igor Kharlamov mal byť Andrej Kharlamov, ale tri mesiace po narodení rodičia zmenili meno dieťaťa. Po rozvode rodičov, Garik odišiel do Ameriky spolu s otcom a 14 rokov prešiel výberom do školy a divadla “Harendt”. Po ceste pracoval Kharlamov na čiastočný úväzok v spoločnosti McDonald’s. Za 19 rokov sa vrátil do Moskvy a vstúpil do Štátnej univerzity. Počas svojich študentských rokov hral pre tím “The Unforgiven Youth”. V polovici roku 2000 riadil programy na Muz-TV a TNT. Ale všetky talenty chlapíka sa úplne otvorili, keď sa stal rezidentom komédie Garik Bulldog Kharlamov.

Okrem toho sa Igor zúčastnil natáčania niekoľkých častí filmu “Najlepší film”. V roku 2008 sa spolu s Nasty Kamensky zúčastnil programu “Two Stars”. Je pravda, že získal sympatie poroty a divákov nie svojimi hlasovými schopnosťami, ale charizmom a prezentáciou piesne.

Nedostatok sluchu nezabránil Garikovi uvoľniť niekoľko diskov a jeho postavou je spevák Eduard Surovy a internetová hviezda.

V roku 2010 sa pokúsil o “Bulldog show” na NTV, ale o mesiac neskôr bol program odstránený zo vzduchu kvôli nízkym ratingom. V roku 2013 spolu s Batrutdinovom vytvorili provokatívnu show “HB”, ktorá dostala nejasné hodnotenie publika o vtipy na pokraji faulu.

Rodinný stav

Stretol sa s herečkou Svetlana Svetikova, bol ženatý s Juliou Leshchenko. V roku 2013 sa rozviedla kvôli herečke Christine Asmusovej. Dňa 5. januára 2014 mala pár dcéru Anastasiu.

Foto: snímka z videa, TV kanál TNT

Na rozdiel od priateľa Timur Batrutdinov je otvorený bakalár. Hovorí sa však, že sa stále stretáva s víťazom tej istej show na TNT Daria Kanuhaha. Ale ešte nie je o manželstve. S kreativitou je všetko oveľa žiarivejšie. Po ukončení štúdia na Štátnej univerzite ekonomiky a financií v Petrohrade Timur odišiel, aby si vzdal hold svojej vlasti. Bol povolaný do komunikačných jednotiek. Po návrate z armády pracoval niekoľko mesiacov v špecializácii, ale potom odišiel s hlavou v KVN. Ten chlap bol pozvaný do tímu “The Unforgiven Youth”. Potom tu bola komédia, ktorá sa podieľala na projektoch “Cirkus s hviezdami”, “Ľadová éra”, “HB”, natáčanie niekoľkých filmov a seriálov. Momentálne je Batrutdinov – jedným z najznámejších humoristov a divadelníkov krajiny.