Víťazi “Dances” Ilshat a Nesterovich môžu opäť získať peniaze

Je to vždy: treba do určitej série alebo projektu, aby pokračovanie, aby sa uvoľnil druhú časť ako žeravý fanúšikovia začínajú porovnávať novo prichádzajúci s prvým zložením, vzdychať, oni hovoria, že to nie je tak … Po chvíli sa “opakovanie” objavil svojich fanúšikov, ktorí sú ochotní len či nie potrestania svojich súperov päsťami, že ich modly sú lepšie. Takéto bitky sa zvyčajne rozvíjajú na internete a sociálnych sieťach.

Foto: kanál TNT

Ale TNT kanál sa rozhodol preniesť tieto spory na obrazovku. V sobotu 26. marca začne kanál TNT “Dancing. Bitka o ročné obdobia. ” Zúčastniť sa bude 10 ľudí z prvej sezóny projektu a 10 tanečníkov z druhej. Hlavná cena – rovnaké 3 milióny rubľov, ktoré môžu byť opätovne získané a posledné finalisti – Ilshat a Maxim Nesterovich. Samozrejme, že sa zúčastňujú na “bitke” – ukážu, kto je chladnejší.

Je známe, že v šou za účasti ďalších semifinalistov dve obdobia: Vitaly Savchenko a Alice Dotsenko prvého návrhu zloženia a Nikita Orlov, Ivan Mozhaykin a Julia Nikolaeva od druhého. Mená zostávajúcich 13 účastníkov neboli zverejnené.

Jediný rozdiel v porovnaní s predchádzajúcimi číslami: o osude tanečníkov rozhodne iba publikum. Porota môže komentovať len prejavy, ale nerozhodnúť, kto by mal opustiť projekt, a dokonca ani Sergej Svetlákov nemá právo zachrániť nikoho, len aby morálne podporil. Iba po výsledkoch hlasovania publika sa určia mená dvoch účastníkov z rôznych tímov opúšťajúcich projekt.

Foto: kanál TNT

“Skutočnosť, že sme Max a ja víťazia, nás nijako nezameriava na projekt” Dancing. Bitka v ročných obdobiach, “povedal Ilshat, finalista prvej sezóny. – Ktokoľvek by sa mohol stať víťazom. Teraz sú chlapci, ktorí sú viac sympatizujúci s publikom ako s víťazmi. Ľudia by radšej chceli pomôcť tým, ktorí boli tiež hodní víťazstva, ale nevyhrali. A existuje mnoho takých. Chcel by som však, aby si divák posúdil tanečné a tanečné schopnosti účastníkov. Potom budú všetci v rovnakých podmienkach. Prajem všetkým deťom, aby túto cestu dôstojne prešli. “

“Čakám na skutočnú bitku! – hovorí Maxim Nesterovich, finalista druhej sezóny. – Túžba vyhrať je význam účasti na projekte. Ide o uhlie, ktoré zabraňuje haseniu pece. V stávke je nielen 3 milióny rubľov, ale aj titul najlepších z najlepších tanečníkov krajiny. Túto lokomotívu nazývame “Tanec”. Battle of the Seasons “spolu s divákom. Iba najlepšie sa zúčastnia a všetci ich rešpektujem. Súťaž je jedným z najsilnejších motívov pre vlastný rozvoj. Ale môj hlavný súper som sám. Toto je najťažší boj. Takže to bude v pohode! “

Nenechajte si ujsť! Prvé vysielanie túto sobotu 26. marca o 19:30.